دانلود برنامه Time Tracker
دانلود برنامه مدیریت زمان روزانه برای اندروید Time Tracker 1.17
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.17
 • حجم : 18 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 637

دانلود برنامه مدیریت زمان روزانه برای اندروید Time Tracker 1.17

بسیاری از افراد در طول روز برای انجام کارهای خود وقت کم می آورند در حالی که می توانند با مدیریت صحیح زمان خود به تمام کارهای خود رسیدگی کنند . برنامه Time Tracker عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط Alexis Theriault عرضه شده است و تاکنون توانسته تا امتیاز ۴.۲ را در گوگل پلی به دست آورد . این برنامه در واقع یک اپلیکیشن مدیریت زمان است یعنی شما می توانید مقدار وقتی را که صرف انجام کارهای روزانه خود می کنید در این برنامه ثبت نمایید تا بتوانید یک مدیریت صحیح بر روی زمان خود داشته باشید و بهره وری میزان کارهای خود را در طول روز به حد مطلوب افزایش دهید .

به عنوان مثال می توانید میزان وقتی را که صرف ورزش ، خرید ، خواب ، کار و… می کنید را به مدت چند روز ثبت کنید و پس از آن با مشاهده این زمان ها برنامه ریزی بهتری برای کارهای خود انجام دهید تا بتوانید در زندگی خود پیشرفت بیشتری داشته باشید . رابط کاربری برنامه نیز بسیار خوب طراحی شده است به طوری که در نمای اول می توانید اطلاعات زیادی از کارهای روزانه یا هفتگی خود دریافت نمایید و پس از پایان انجام هر کار به سادگی آن را متوقف نمایید .

ویژگی های برنامه Time Tracker :

ثبت کارهای روزانه خود مانند ورزش ، خواب ، کار و….

مدیریت صحیح و قوی بر روی زمان های روزانه و هفتگی خود

رابط کاربری بسیار خوب برای دسترسی آسان به ثبت کارهای روزانه و یا توقف آنها

اگر می خواهید قبل از برنامه ریزی برای زندگی خود متوجه شوید که در طول روز چه مقدار از وقت خود را صرف چه کارهایی می کنید پس به شما توصیه می کنیم که این برنامه را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید تا برنامه ریزی ای که برای زندگی خود انجام می دهید بسیار مفید تر و بهتر برای شما واقع شود .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Time Tracker Apk Free Download