Transworld Endless Skater
دانلود بازی اسکیت بی پایان برای اندروید Transworld Endless Skater 1.63
4.9 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.63
 • حجم : 26 و 69 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1161

دانلود بازی اسکیت بی پایان برای اندروید Transworld Endless Skater 1.63

پس از موفقیت گوشی های هوشمند بازی های زیادی از ورزش های مختلف برای این سیستم عامل طراحی و عرضه شد که هر یک از آنها علاقمندان به آن رشته ورزشی را جذب خود کردند . این بار نیز بازی Transworld Endless Skater دنیای اسکیت سواری را وارد سیستم عامل اندروید کرده است تا شما تجربه یک اسکیت سواری بی پایان و هیجان انگیز را به دست آورید .

برای به دست آوردن بهترین امتیاز در بازی اسکیت سوار بی پایان باید درست مانند یک اسکیت سوار حرفه ای عمل کنید و با سخت کوشی و تمرکز از مانع های رو به رو عبور کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید . در بازی ۵ اسکیت سوار حرفه ای وجود دارد که هر یک از آنها مهارت های خاصی دارند که متناسب با مهارت آنها مراحلی طراحی شده است و شما باید تک تک این مراحل را انجام دهید تا نام خود را در مجله اسکیت سواری جاودانه کنید . بازی در سبک بی پایان طراحی شده است با این تفاوت که فاکتور زمان نیز به آن اضافه شده و شما باید در مدت زمان خاصی هر مرحله را طی کنید و با گرفتن زمان بیشتر امتیازات بالاتری کسب کنید . گرافیک فوق العاده این بازی به شما امکان حس یک اسکیت سواری شبیه واقعیت را می دهد و شما را برای انجام یک اسکیتسواری هیجان انگیز به راهروی مدرسه یا ترمینال خواهد برد .

ویژگی های بازی Transworld Endless Skater :

گرافیکی فوق العاده با طراحی قسمتهای جزئی از محیط

طراحی مراحل بی پایان با تله های متفاوت

ماموریت های متنوع برای پیشرفت در بازی

پشتیبانی از کنترلر های کلاسیک بازی از طریق بلوتوث

امکان انتخاب اسکیت سوار از بین ۵ اسکیت سوار مطرح با مهارت های خاص

اگر به بازی های سبک بی پایان علاقمندید این بازی مطمئنا شما را راضی خواهد کرد و با توجه به اضافه شدن فاکتور زمان به مراحل آن ساعت های هیجان انگیزی را برای به دست آوردن بهترین امتیاز در این بازی سپری خواهید کرد . هم اکنون می توانید این بازی فوق العاده را از وب سایت ۱۰۰۱ دانلود به طور رایگان دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Transworld Endless Skater Apk Free Download