دانلود برنامه Volume Scheduler اندروید
برنامه تغییر خودکار میزان صدا برای اندروید Volume Scheduler 1.12
5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.12
 • حجم : 2 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.2
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 415

برنامه تغییر خودکار میزان صدا برای اندروید Volume Scheduler 1.12

بسیاری از ما در مکان های مختلف صدای گوشی خود را تغییر می دهیم . به عنوان مثال هنگام خوابیدن یا حضور در کلاس درس آن را بر روی حالت بی صدا یا هنگام بیرون رفتن در حالت نهایت صدا قرار می دهیم . اما یکی از مشکلاتی که در این کم و زیاد کردن صدا وجود دارد این است که برخی مواقع به دلیل فراموشی به درستی صدای گوشی خود را مدیریت نمی کنیم و ثمره آن این می شود که به عنوان مثال در کلاس درس به یک باره گوشی شما با نهایت قدرت به صدا در می اید . اما راه حل این موضوع بسیار ساده است و آن استفاده از برنامه قدرتمند Volume Scheduler  می باشد .

در برنامه  Volume Scheduler می توانید با ایجاد پروفایل های مختلف تعیین نمایید که گوشی شما در بازه های زمانی مشخصی از طول روز چه نوع صدایی داشته باشد . هم چنین به لطف محیط کاربری ساده برنامه نیازی به هیچ گونه دانشی برای این کار نخواهید داشت و با یک لمس ساده می توانید پروفایل مورد نظر خود را مدیریت نمایید .

ویژگی های برنامه Volume Scheduler :

ایجاد پروفایل های مختلف برای حالت های گوناگون

محیطی ساده و آسان برای استفاده همه کاربران

اجرای پروفایل ها به سرعت و بدون دردسر

اجرای خودکار در پس زمینه و بدون ایجاد مزاحمت

این برنامه را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید تا برای همیشه خیالتان راحت باشد که صدای گوشی ، شما را هرگز غافل گیر نکند تا بتوانید با خیال راحت به کارهای خود رسیدگی کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Volume Scheduler Apk Free Download

  Volume Scheduler is a easy to use application that automatically change the ringing state of your phone without Simply add rules that will turn the phone state to silent, vibrate or ringing with a specific volume at a certain time in certain days of the week. For example you can set the phone to silent or a lower ringing volume when you reach to work. Set a rule to increase the ring volume when you leave the office and so on! The application doesn't use a service in the background that eats your battery and CPU power! Enjoy the application and I am looking forward to receive feedback from you ! Please rate the app if you like it and send feedback or suggestions!