Wallpapers
دانلود برنامه والپیپر برای اندروید Wallpapers 1.3.169416333
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.3.169416333
 • حجم :
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 898

دانلود برنامه والپیپر برای اندروید Wallpapers 1.3.169416333

تصاویر زمینه یکی از بخش های مهم گوشی برای بهبود زیبایی آن است و با توجه به اینکه بسیاری از افراد از گوشی خود در طول روز به مدت زیادی استفاده می کنند پس این مسئله اهمیت چندانی پیدا می کند . البته پیدا کردن تصاویر زمینه مناسب هم چندان آسان نیست و گاهی برای پیدا کردن عکس مورد علاقه خود مجبور هستید تا بار ها به وب سایت های اینترنتی سر بزنید تا شاید بتوانید والپیپر مد نظر خود را برای تصویر پس زمینه گوشی پیدا کنید . به همین دلیل هم برنامه Wallpapers توسط گوگل عرضه شده است تا به شما بهترین عکس ها را ارائه دهد .

برنامه Wallpapers  به شما کمک می کند تا بتوانید از یک تصویر زمینه متحرک لذت ببرید . بنابراین می توانید یک عکس از گالری خود و عکس های دیگر را از گالری این برنامه انتخاب کنید و با تعیین مدت زمان نمایش هر عکس یک تصویر متحرک ساخته و هیچ گاه دچار تکرار نشوید . از نکات جالب توجه این برنامه امکان دسترسی به عکس های گوگل پلاس و گوگل ارث است که با این ویژگی می توانید عکس هایی ناب را برای گوشی خود انتخاب کنید که شاید در هیچ گوشی دیگری وجود نداشته باشد .

ویژگی های برنامه Wallpapers :

دسترسی به بهترین آرشیو های عکس و گوگل پلاس و گوگل ارث با اضافه شدن عکس های بیشتر به صورت روزانه

امکان مشاهده بهترین عکس های روزانه در صفحه نمایش گوشی ( نیاز به اندروید نوقا ۷.۰)

امکان انتخاب دسته بندی مورد علاقه خود و دریافت عکس های جدید در آن دسته بندی به صورت روزانه

اگر از جست و جوی عکس مناسب برای قرار دادن در صفحه نمایش گوشی خود خسته شدید پس بهتر است دیگر جست و جو را کنار بگذارید و با دانلود این برنامه فوق العاده از وب سایت هزار و یک دانلود از بهترین والپیپر ها در گوشی خود لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Wallpapers Apk Free Download