برنامه هک وای فای Wifi Password ROOT
دانلود برنامه رمز وای فای برای اندروید Wifi Password ROOT 1.5.2
4.5 | 11

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.5.2
 • حجم : 1 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 2700

دانلود برنامه رمز وای فای برای اندروید Wifi Password ROOT 1.5.2

امروزه دیگر تقریبا در تمام خانه ها وای فای موجود است و بسیاری از افراد هنگامی که به خانه های دوستان یا آشنایان خود می روند رمز وای فای آنها را می پرسند تا بتوانند به اینترنت متصل شوند .اما در میان این مشغله های روزمره چه کسی می تواند این همه رمز را به خاطر داشته باشد تا در دفعات بعدی که نیاز به اتصال وای فای بود آن را وارد کند . اگر شما هم چنین مشکلی را دارید پس حتما برنامه Wifi Password را که امروز به شما معرفی می کنیم بررسی کنید چرا که این برنامه برای خود شما ساخته شده است .

این برنامه فوق العاده که توسط توسعه دهندگان farproc برای سیستم عامل محبوب گوگل یعنی اندروید عرضه شده است می تواند پسورد های وای فای را که به آن متصل شده اید ذخیره نماید و بعدا در صورت فراموشی به سادگی برای شما بازیابی کند . توجه داشته باشید که این برنامه اپلیکیشنی برای هک وای فای نیست بلکه فقط رمز های عبور وای فای هایی را به شما نمایش می دهد که قبلا به آنها متصل شده اید و در مواقعی مثل اینکه رمز وای فای خود را فراموش کرده اید و می خواهید آن را به دوست خود بگویید بسیار پر کاربرد است .

ویژگی های برنامه Wifi Password :

نمایش رمز عبور وای فای های ذخیره شده در گوشی

نیاز به گوشی های روت شده

همان طور که در ابتدا گفتیم باید توجه داشته باشید که این برنامه اپلیکیشنی برای هک وای فای نیست و نمی تواند پسورد وای فای هایی را که رمز عبور آنها را ندارید به شما نمایش دهد . هم چنین برای استفاده از این برنامه گوشی شما باید روت شده باشد و در غیر این صورت به درستی در گوشی شما اجرا نخواهد شد . این برنامه را می توانید هم اکنون به طور کاملا رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Wifi Password ROOT Apk Free Download