بازی Zombie Killer اندروید
دانلود بازی قاتل زامبی ها برای اندروید Zombie Killer 2.6
3.9 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.6
  • حجم : 13.58 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1398

دانلود بازی قاتل زامبی ها برای اندروید Zombie Killer 2.6

بازی Zombie Killer عنوان یکی از محبوب ترین بازی های سبک تیر اندازی  و زامبی برای اندروید است که توسط Italy Games عرضه شده است و تاکنون صد ها هزار بار در گوگل پلی دانلود شده است که حاصل آن نیز کسب امتیاز ۴.۱ بوده است . داستان بازی در سال ۲۰۴۸ روایت می شود جایی که یک ویروس خطرناک به نام ویروس تی در جهان منتشر شده است و باعث شده تا بسیاری از مردم به مردگان متحرک تبدیل شوند . با سقوط دولت تمام خیابان ها پر از زامبی هایی شده است که دنبال موجودات زنده می گردند . در چنین زمانی تنها راه حل نجات این است که تفنگ خود را بر دست بگیرید و تا جایی که می توانید زامبی ها را بکشید و برای نجات خود تلاش کنید .

علاوه بر داستان خوب و گرافیک بی نظیر این بازی یکی از عوامل محبوبیت فوق العاده آن سیستم گیم پلی و کنترل آن است که این اجازه را به کاربر می دهد تا بتواند به سادگی زامبی ها را در خیابان شکار کند و لذت ببرد . در بازی تعداد زیادی سلاح های مختلف نیز وجود دارد که با کشتن زامبی ها و به دست آوردن پول می توانید آن ها را خریده و ارتقا دهید تا در مراحل بعدی کار ساده تری پیش روی داشته باشید .

ویژگی های بازی Zombie Killer :

داستانی جذاب در جهانی که زامبی ها آن را فرا گرفته اند

گرافیک فوق العاده همراه با یک گیم پلی و سیستم کنترل بی نظیر

امکان خرید سلاح های مختلف و ارتقاء آن ها برای استفاده در مراحل بعد

به دست آوردن پول با کشتن زامبی ها برای خرید وسایل اضافی

اگر از علاقمندان به سبک شوتر یا زامبی باشید مطمئنا این بازی فوق العاده که هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است می تواند برای شما بسیار جذاب باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Zombie Killer Apk Free Download

Zombie Killer is #1 FPS zombie shooter game that combines the timeless appeal of classic action games with crisp graphics. The year is 2048 and something terrible, the T-virus, has been unleashed from subway unto the world. People are getting sick and the government is out of touch and appears unresponsive. The world is taken over by the walking dead surfers around who devour any living thing they catch or hit, and whose bite is infectious to all humans including students, policemen, doctors, timberman, workers & etc. Now it's time to face the post apocalypse world and blow the crap out of thousands of zombies and fat bosses! It's up to you to not only survive but to build, lead, fit and fight your way as you rebuild this world. Game Features: - Visually stunning graphics and immersive CD quality audio - Intuitive touch screen controls that are easy to pick up and play - Earn cash to buy and upgrade tons of awesome weapons to smash the zombies