برنامه کلاینت فیس بوک Folio for Facebook
برنامه کلاینت فیس بوک برای اندروید Folio for Facebook Pro 11.0.6
4.3 | 8

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 11.0.6
 • حجم : 4 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.4
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1078

برنامه کلاینت فیس بوک برای اندروید Folio for Facebook Pro 11.0.6

Folio for Facebook Pro یکی از قدرتمند ترین کلاینت های عرضه شده برای مدیریت اکانت فیس بوک است که تجربه یک فیس بوک گردی سریع و قدرتمند و صد البته بهینه را برای شما فراهم می کند . در این برنامه بیش از ۴۱ تم مختلف وجود دارد که می توانید هر یک از آنها را بسته به سلیقه خود انتخاب نمایید هم چنین به کمک این برنامه می توانید اطلاعیه های دلخواه خود را که برای اکانت فیس بوک شما ارسال می شود مشاهده نمایید .

با توجه به اینکه برای مدیریت اکانت خود دیگر نیازی به مراجعه متعدد به فیس بوک نخواهید داشت باعث خواهد شد تا مصرف باتری گوشی شما نیز کاهش یابد و بتوانید از باتری گوشی خود برای مدت بیشتری استفاده نمایید . این برنامه علاوه بر موضوعات گفته شده قادر خواهد بود تا عکس های مربوط به پروفایل شما را نیز نشان دهد که حس کاملی از محیط فیس بوک را به شما منتقل می کند .

ویژگی های برنامه Folio for Facebook :

دارا بودن بیش از ۴۱ تم مختلف

کلاینت فوق العاده ای برای مدیریت اکانت فیس بوک

کاهش مصرف باتری گوشی

پشتیبانی از عکس پروفایل فیس بوک

توجه داشته باشید که با توجه به محدودیت های کشور ما درباره استفاده از فیس بوک این برنامه نیز با اینترنت معمولی شما کار نخواهد کرد و برای استفاده از آن نیاز به برنامه های تغییر ای پی خواهید شد . این اپلیکیشن هم اکنون از طریق وب سایت هزار و یک دانلود به طور کاملا رایگان قابل دریافت است .

 • تغییرات نسخه جدید Folio for Facebook Pro

  Version 10.1.3
  Choose your own directory for picture downloads! To enable, visit Experimental Settings. Folio is the ONLY wrapper to offer this great feature.
  Bug fixes.
  Found a bug? Report issues via the app with steps to reproduce the bug, or use the contact email within this Play Store listing.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Folio for Facebook Pro Apk Free Download