دانلود بازی Pocket Soccer
دانلود بازی فوتبال مهره ای برای اندروید Pocket Soccer 1.16
4.3 | 14

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.16
  • حجم : 7 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 1.6
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 2801

دانلود بازی فوتبال مهره ای برای اندروید Pocket Soccer 1.16

یکی از بازی های محبوبی که در گذشته بسیاری از بچه های علاقمند به فوتبال انجام می دادند بازی تخته ای فوتبال بود . این بازی معمولا با سنگ انجام می شد و در واقع هر فرد سه سنگ را کنترل می کرد تا سنگ دیگری را که به عنوان توپ استفاده می شد درون دروازه حریف قرار دهد . اما خوب بچه های امروزه دیگر نیازی به این همه دردسر ندارند چرا که عنوان های فوق العاده ای با چنین سبکی عرضه شده اند که امروز نیز قصد داریم تا یکی از بهترین آنها را به شما معرفی نماییم .

بازی فوتبالی Pocket Soccer که از سوی توسعه دهندگان RasterGrid Entertainment عرضه شده عنوان بازی ای بسیار جذاب برای سیستم عامل اندروید است که تاکنون توانسته در مارکت گوگل  بعد از ده ها هزار دانلود امتیاز ۴.۰ را به دست آورد . نکته ی اساسی ای که می توان درباره این بازی گفت این است که چه شما طرفدار فوتبال باشید یا نباشید این بازی برای شما جذاب و بسیار اعتیاد آور خواهد بود که این موضوع را می توان از نقد های وب سایت های معتبری هم چون DroidAndroidGames نیز متوجه شد . گیم پلی بازی همانند بسیاری از بازی های مشهور در این سبک همچون ساکر استار است که در ان شما با کنترل تعدادی مهره باید توپ را درون دروازه حریف قرار دهید و پیروز شوید .

ویژگی های بازی Pocket Soccer :

گیم پلی ای بسیار جذاب و اعتیاد آور

گرافیکی فوق العاده

عنوانی فوق العاده جذاب برای علاقمندان به فوتبال

امکان انتخاب تیم خود از بین ۷۰ کشور

مسابقه دادن با کامپیوتر یا دوستان خود

این بازی فوق العاده زیبا و البته اعتیاد آور را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید و مطمئن باشید که حتی اگر یک بار هم فوتبال بازی نکرده اید یا ندیده باشید که البته چیز بسیار بعیدی است باز هم این بازی برای شما جذابیت های زیادی خواهد شد و شما را برای مدت ها سرگرم می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Pocket Soccer Apk Free Download