Cut the Rope Magic
دانلود بازی طناب را ببر :جادو برای اندروید Cut the Rope Magic 1.8.0
3.2 | 21

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.8.0
 • حجم : 73 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1586

دانلود بازی طناب را ببر :جادو برای اندروید Cut the Rope Magic 1.8.0

اگر بازی های “طناب را ببر” را تجربه کرده باشید حتما با شخصیت دوست داشتنی Om Nom آشنا هستید . موجودی که عاشق ابنبات است و در هر مکانی می خواهد آبنبات ها را به دست آورد و بخورد . حال بعد از عرضه نسخه های زیاد و بیش از ۸۰۰ میلیون دانلود ، این بازی بار دیگر برگشته و با عرضه Cut the Rope Magic ! بار دیگر شما را به کمک کارکتر دوست داشتنی اوم نوم می برد تا به ان کمک کنید که به آبنبات هایش برسد .

اما این بار اوم نوم باید با یک جادوگر شیطانی نیز مبارزه کند که تمام آبنبات هایش را دزدیده است بنابراین شما باید با وارد شدن به دنیای جادویی این سری کمک کنید تا اوم نوم بر جادوگر پلید و بدذات پیروز شود .  با توجه به اینکه این سری از بازی در دنیای جادو اتفاق می افتد به همین دلیل باید از جادو نیز برای حل مراحل استفاده نمایید که یکی از موارد استفاده از جادو در بازی تغییر شکل اوم نوم است که در زیر به انواع تغییر شکل آن اشاره می کنیم :

حالت پرنده برای پرواز از بالای تله ها

حالت بچه برای کوچک کردن سایز اوم نوم

حالت ماهی برای شنا کردن و جمع آوری تمام آب نبات ها

حالت روح برای عبور از وسایل بدون برخورد به آنها

حالت اژدها برای پرتاب کردن وسایل به هوا

حالت موش برای تقویت کردن حس بویایی اوم نوم

این سری از بازی محبوب طناب را ببر با تغییرات منحصر به فرد در گیم پلی و استفاده از سطح جدیدی از معماهای فیزیکی شما را وارد چالش هایی به مراتب سخت تر از گذشته می کند که باید در طی ۱۲۰ مرحله آنها را حل نمایید تا بتوانید همه ابنبات ها را از دست جادوگر پلید نجات دهید .

ویژگی های بازی Cut the Rope Magic

طراحی دنیای جادویی با یک گیم پلی ، صداگذاری و گرافیک منحصر به فرد

راه های مختلف برای تبدیل اوم نوم به موجودات مختلف برای پیروز شدن در مراحل

۱۲۰ پازل جدید با مراحلی که هر روز به تعداد آنها افزوده می شود

اگر به سری بازی های طناب را ببر علاقمند هستید حتما این عنوان را نیز تجربه کنید چرا که بدون شک یکی از بهترین سری های این بازی محبوب به شمار می رود . هم اکنون می توانید این بازی فوق العاده را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نموده و وارد دنیای جادویی اوم نوم شوید .

 

 

 • تغییرات نسخه جدید Cut the Rope Magic

  Ho-ho-ho! It’s the most magical time of the year… and Om Nom’s adventure book has been enchanted with a new, 40-level long chapter called Snowy Hills! Enjoy the sparkle of the festive decorations and join Om Nom on his holiday adventure. Have a sweet Christmas!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Cut the Rope Magic Apk Free Download