دانلود بازی Into the Void اندروید
دانبود بازی نبرد فضایی برای اندروید Into the Void For Android1.8.1
4.8 | 5

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.8.1
 • حجم : 26 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1036

دانبود بازی نبرد فضایی برای اندروید Into the Void For Android1.8.1

Into the Void dیک بازی استراتژیکی از شرکت بازیسازی Mozg Labs که برای گوشی های اندروید ساخته شده است و در گوگل پلی با قیمت ۳.۹۹ دلار عرضه میشود.بازی Into the Void یک بازی تخیلی و علمی است که توانسته در گوگل پلی امتیاز ۴ از ۵ را بدست آورد ، در این بازی شما باید به فضا سفر کنید وارد نبرد های فضایی شوید.داستان بازی Into the Void از این قرار است که از تهدیدهای مختلف از طرف موجودات فضایی علیه انسان ها و زمینی ها شده است و شما باید به فضا سفر کنید و منشا این تهدید ها را کشف کنید تا با نیروهایی که دراختیار دارید تمام آنها را نابود کنید تا دیگر انسان ها در خطر نباشند.
این بازی یکی از متفاوت ترین بازی های استراتژیکی برای اندروید است که دارای بیش از ۱۶ مرحله اصلی جذاب و بیش از ۲۰ مرحله فرعی است که شما با انجام هر یک از آنها میتوانید امتیاز و تجربه خود را در بازی افزایش دهید.

فایل دیتا بازی Into the Void را میتوانید از بخش فایل های جانبی دانلود کنید.

برخی از ویژگی های بازی Into the Void اندروید :

دارای بیش از ۳۶ مرحله مختلف در بازی
دارای گیم پلی منحصر به فرد و جذاب
دارای ماموریت های مختلف و جذاب در بازی
دارای سلاح های مختلف در بازی
امکان ارتقائ سلاح های خود در بازی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Into the Void For Android Apk Free Download

  COMMAND. Fully command your faction. Build your fleet, arm it with tons of weapons and make all of your enemies’ burn. ✔ Great RPG/TBS mix with unique depth. ✔ Randomly generated universe - each mission is unique every time you play it. ✔ Long and interesting storyline. ✔ Battle against 4 different factions. ✔ Epic space turn-based battles. ✔ Laser, Kinetic, Plasma and Explosive weapons: each with unique pros and cons. ✔ 16 main missions ✔ 20 sub-missions ✔ Lots of battle ships with modifications ✔ Over 100 technologies in 4 different branches - choose them wisely. ✔ Tons of different items, from engines and shields to drones and infiltration squads. ✔ ABSOLUTELY no in-apps. ✔ Great visuals