دانلود بازی کینگز رید
دانلود بازی یورش پادشاه اندروید Kings Raid 2.28.0
4.3 | 4

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.28.0
  • حجم : 77 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : میلاد
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1930

دانلود بازی یورش پادشاه اندروید Kings Raid 2.28.0

Kings Raid یکی از بازی های فوق العاده و سرگرم کننده اندرویدی می باشد که در سبک بازی های نقش آفرینی است که از سری بازی های استودیوی بازی سازی Vespa Inc است که برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است . این بازی به تازگی در گوگل پلی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است .

این بازی مانند دیگر بازی های نقش آفرینی می باشد به صورتی که شما باید قهرمان خود را از بین قهرمانانی که وجود دارند انتخاب کنید و به مبارزه با دشمنانتان بپردازید و با شکست دادن آن ها امتیازاتی را کسب کنید . شما می توانید از این امتیاز ها برای تقویت قهرمانان خود استفاده کنید و قوای خود را افزایش دهید و در برابر دشمنان خود با سربلندی پیروز شوید . هرچقد مهارت های خود را تقویت کنید می توانید با دشمنان قوی تری مبارزه کنید و پاداش های بیشتری را دریافت کنید . در این بازی شما امکان نبرد به صورت های تکی و به صورت چند نفره را با دوستان خود دارید که همگی در بازی King’s Raid گرد هم جمع آوری شده است .

برخی از ویژگی های بازی King’s Raid اندروید:

قابلیت ارتقای قهرمان خود توسط امتیازات کسب شده

انتخاب یک قهرمان برای نقش اصلی خود از بین قهرمانان بسیار مختلف

هر قهرمان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد

کسب امتیاز های بیشتر با شکست دادن دشمنان قوی تر

این بازی در گوگل پلی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است که توانسته است امتیاز بسیار خوب ۴.۳ از ۵.۰ را از این کاربران دریافت کند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

King’s Raid Apk Free Download

Translate the description back to Thai Translate How to play the game [Select Play] - Players can dabble in various checkpoints on the map. - Dan Special Trial Dan, Dan Fighter Challenge, frontman for the group. [The challenge many]. - Battlefield: For playing solo PVE in a fierce battle. - Battle Group: Players can play with your friends at the same time as them. -PVP Arena: Martial tussle with 4 to 10 on 10 for four. - Dungeon and many more. [Passage system] - Adventure featuring stunning. (Funny) [King's Raid Featured] 1. Hero collecting. 2. Extreme Battle 3. Skill Animation. 4. Fantasy story play 5. variety of in game stage 6. Rank PVP King's Raid is The most beautiful collection RPG. Welcome to World of the King's Raid.