بازی Resident Evil 7 کامپیوتر
دانلود بازی رزیدنت اویل 7 برای کامپیوتر Resident Evil 7 For PC
4.2 | 27

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 7
 • حجم :
 • سیستم عامل : Windows 7 , 8 , 10
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 8415

دانلود بازی رزیدنت اویل 7 برای کامپیوتر Resident Evil 7 For PC

Resident Evil یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های است که توسط شرکت بازیسازی کپکام از سال ۱۹۹۹ برای سیستم عامل ویندوز ساخته شده است و تا به امروز ۸ نسخه مختلف از آن منتشر شده است که همانطور که میدانید داستان این بازی جذاب و محبوب ترین درباره زامبی های شرکت آمبرلا می باشد که شهر را نابود کرده اند.رزیدنت اویل ۱ ابندا در سال ۱۹۹۹ منتشر شده که نقد های مثبت زیادی از این نسخه شد و یکی از موفق ترین نسخه های این مجموعه بوده است و رزیدنت اویل ۲ در ادامه نسخه اول ساخته شد و سپس نسخه سوم با نام  نمسیس عرضه شد که نسخه سوم این بازی به یکی از پرطرفدارترین بازی های رزیدنت اویل تبدیل شد.d

و امروز نسخه هفتم این بازی توسط شرکت بازیسازی کپکام معرفی شده است که در نمایشگاه E3 معرفی شد و تریلری از این بازی به نمایش گذاشته شد همچنین این نسخه از بازی کاملا از هدست های واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر سازگاری دارد.رزدینت ایول ۷ در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و دارندگان پلی استیشن پلاس از امروز میتوانند نسخه آزمایشی آن را دانلود و تجربه کنند. همچنین شمعی برای طرفداران سری بازی های Resident Evil عرضه شده است که با روشن کردن آن در زمان بازی بوی خون را نیز احساس خواهید کرد !! در رابطه با ساعت گیم پلی بازی اطلاع دقیقی داده نشده ولی این شمع حدود ۱۸ الی ۲۰ ساعت دوام می آورد!

به تازگی شمعی برای طرفداران سری بازی های Resident Evil عرضه شده است که با روشن کردن آن در زمان بازی بوی خون را نیز احساس خواهید کرد !! در رابطه با ساعت گیم پلی بازی اطلاع دقیقی داده نشده ولی این شمع حدود ۱۸ الی ۲۰ ساعت دوام می آورد!

لینک دانلود بازی Resident Evil 7 به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Resident Evil 7 For PC Apk Free Download