بازی آسمان نورد برای اندروید
دانلود بازی آسمان نورد برای اندروید Rolling Sky Android 1.5.6.1
4.2 | 13

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.5.6.1
  • حجم : 34 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0
  • ارسال شده توسط : مدیر اپ های اندروید
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 2386

دانلود بازی آسمان نورد برای اندروید Rolling Sky Android 1.5.6.1

بازی Rolling Sky عنوان جدید ترین بازی استدیو Cheetah Games برای سیستم عامل اندروید است که در سبک پازلی طراحی شده است و تاکنون صد ها هزار بار در مارکت گوگل دانلود شده است و امتیاز ۴.۴ را نیز به دست آورده است . این بازی در واقع میزان سرعت و عکس العمل شما را هدف قرار داده است و هر کس که در این دو پارامتر قوی تر باشد پلیری بهتر در این بازی به شمار خواهد رفت . به لطف گرافیک سه بعدی و افکت های بی نظیر موجود در بازی تجربه این عنوان برای کاربران بسیار لذت بخش است و کنترل توپ در بازی فوق العاده واقعی و هیجان انگیز تر به نظر می رسد .

در این بازی شما کنترل یک توپ را بر عهده خواهید داشت که باید نهایت تلاش خود را کنید تا آن را صحیح و سالم به مقصد برسانید . در بازی تله های مختلفی وجود دارد که شما باید با کشیدن توپ به سمت راست یا چپ از برخورد به آنها دوری کنید . البته باید مراقب زمین زیر خود نیز باشید چرا که گاهی اوقات تله ها در آن جا قرار داده شده اند و برای دوری از انها فورا باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید . در واقع همان طور که در ابتدا گفتیم سرعت و عکس العمل حرف اصلی را در این بازی می زند . البته ناگفته نماند که موسیقی فوق العاده ای که در این بازی به کار رفته است جذابیت و هیجان آن را نیز چند برابر کرده است بنابراین به شما توصیه می کنیم که این بازی را با صدای بسته تجربه نکنید .

ویژگی های بازی Rolling Sky :

کنترل ساده توپ برای عبور از تله ها

گرافیک سه بعدی همراه با افکت های بی نظیر

طراحی چالش های متنوع در محیط های مختلف

این بازی پازلی اندروید بی نظیر را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از این بازی محبوب سیستم عامل اندروید لذت ببرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rolling Sky Apk Free Download

This App is guide , tips , trick and informations about Rolling Sky.This is the new 2016 version game guide for Rolling Sky.This guide will help you very much . This guide is free.You can see all trick how to Clear Stage faster at the last page.Free Download and complete guide . very usefull , you can Clear Stage than before. Feature - Finger on the screen - Don’t worry - Follow the gems - Play with sound DISCLAIMER : This guide is intended only to assist people playing this excellent game. All characters, locations, images and video game content are copyright of their respective owners and usage for this game guide falls within fair use guidelines. This guide is intended only for players’ enjoyment and exploration of the game. If you have any concern and/or feel there is direct copyright or trademark violation that does not follow within the fair use guidelines, please contact us directly to discuss.