دانلود بازی شناسایی کلمات ورد برین برای اندروید 1.29.1 WordBrain
4.3 | 10

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.29.1
 • حجم : 30 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1100

دانلود بازی شناسایی کلمات ورد برین برای اندروید 1.29.1 WordBrain

یکی از بازی های جذابی که یک تست هوش نیز به شمار می رود پیدا کردن کلمات مخفی در جدول است . در این بازی شما باید کلمه مخفی شده در جدول را به سرعت پیدا کنید و با حدس آن امتیاز کسب کنید . انجام این بازی می تواند تفریحی مناسب و چالش برانگیز در هنگام هم نشینی با دوستان باشد که امروز قصد داریم با معرفی بازی WordBrain شما را به یک چالش هوش دعوت کنیم.

این بازی اعتیاد آور اندروید ، در ابتدا بسیار راحت است طوری که هر کس می تواند جواب ها را به سرعت پیدا کند اما به سرعت چالش برانگیز می شود و مراحل آن یکی پس از دیگری سخت و سخت تر می شود . برای گرفتن امتیاز هر بازی کافی است انگشت خود را بر روی ستونی که کلمه در آنجا قرار دارد بکشید تا با پیدا کردن ان کلمه امتیاز آن را به دست آورید .

بازی در ۱۵ زبان عرضه شده است که برای هر زبان بیش از ۵۸۰ نوع جدول طراحی شده که واقعا چالشی بزرگ برای همه افراد تیز هوش به شمار می رود . اما نکته ای که این بازی را بیش از پیش هیجان انگیز تر می کند این است که نمی توانید تعداد زیادی اشتباه انجام دهید این بدین معنی است که پس از انجام چند اشتباه باید آن مرحله را مجدد بازی کنید پس مراقب پیش بینی کلمات خود نیز باشید .

ویژگی های بازی WordBrain اندروید :

پیش بینی کلمه گمشده در جدول
گرفتن امتیاز با استفاده از کشیدن انگشتان دست بر روی ستون صحیح کلمه
بازی ای جذاب و چالشی برای رقابت با دوستان
تعیین تعداد محدودی از اشتباهات برای جلوگیری از شانسی حدس زدن کلمات
ارائه شده در ۱۵ زبان مختلف و ساخت ۵۸۰ جدول برای هر یک از زبان ها

اگر در قدرت پیش بینی کلمات حرفی برای گفتن دارید مطمئن باشید که بازی کلمات ذهن چالشی بسیار جذاب برای شما به شمار می رود که هم اکنون از طریق وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  WordBrain Apk Free Download