آموزش زبان سی شارپ
دانلود برنامه آموزش زبان سی شارپ برای اندروید Learn C# 1.3.3
4.8 | 6

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.3.3
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 3.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 936

دانلود برنامه آموزش زبان سی شارپ برای اندروید Learn C# 1.3.3

زبان های برنامه نویسی در بسیاری از رشته ها پر کاربرد هستند و یادگیری آنها برای افراد مختلف امروزه به یک نیاز تبدیل شده است . زبان سی شارپ بدون شک جزء ده زبان برنامه نویسی برتر دنیاست که بسیاری از افراد با این زبان کار می کنند . برنامه Learn C# عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط SoloLearn عرضه شده است و به شما کمک می کند تا این زبان برنامه نویسی فوق العاده را به سادگی یاد بگیرید و از آن در کارهای مختلف خود استفاده نمایید . به کمک جامعه مجازی که در این برنامه وجود دارد می توانید با استفاده از هر دستگاهی در آن عضو شوید  و مطالب مختلفی که در مورد زبان سی شارپ وجود دارد را مطالعه نمایید و از یادگیری آن لذت ببرید هم چنین می توانید  با به دست آوردن XP ها رتبه خود را در بین برنامه نویسان سی شارپ افزایش دهید تا در زمره بهترین های این زبان قرار بگیرید .

سیستم یادگیری در این برنامه بدین گونه است که شما با مطالعه متن های کوتاه می توانید نکات زبان را یادبگیرید و پس از آن با حل کوئیز های موجود در برنامه آن مطالب را در ذهن خود تثبیت نمایید . البته بهترین راه حل برای یادگیری کد ، “کد نویسی ” است که به لطف این برنامه این امکان نیز در گوشی های اندرویدی فراهم شده تا بتوانید کد هایی را که می نویسید اجرا نمایید و نتیجه را مشاهده کنید .

ویژگی های برنامه  آموزش زبان سی شارپ Learn C# :

آموزش زبان سی شارپ به صورت متن های کوتاه

وجود کوئیز های مختلف از مطالب یادگیری شده برای تثبیت آنها در ذهن شما

امکان وارد کردن کد ها و اجرای آنها در گوشی

وجود انجمن برای بحث و گفت و گو درباره این زبان برنامه نویسی

این برنامه فوق العاده که تاکنون در گوگل پلی امتیاز ۴.۸ را به دست آورده است هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دریافت آن راه خود را برای یادگیری زبان سی شارپ آغاز نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Learn C# Apk Free Download

  The SoloLearn C# course makes the 10th programming language available to our community for FREE! At SoloLearn, we are building a community of coders where learning is FREE, FUN, and EFFECTIVE! With coding becoming a "must have" skill, we aim to help you improve your career and life choices by mastering this skill in your spare time, on any device, wherever you are. Join our growing community of SoloLearners where you can enjoy individual and peer-to-peer learning and learn the basics of implementing coding projects on your mobile. And finally, improve your standing within the community by collecting XP points and advancing your rank on the Leaderboard! Learn: Gain an understanding of C# concepts by going through short interactive texts and follow-up fun quizzes. Topics include: variables, conditional statements and loops, methods, classes, arrays, strings, encapsulation, inheritance, polymorphism, interfaces, exceptions, generics, and more! Code Playground: The best way to learn to code is to CODE! Our beautifully designed code editor lets you make changes to existing code or write and run your own custom code and see the output on your mobile device! You can code while going through the core lessons or as a stand-alone learning activity. The more you play, the better you get! Use our Discussion Forums: Whether you need additional help in understanding a topic or want to contribute to enhance the learning of peer SoloLearners, go to our Discussion Forums. Learn, share your knowledge, and improve your career and life choices!