برنامه آموزش عکاسی Learn Photography اندروید
دانلود برنامه آموزش عکاسی برای اندروید Learn Photography 3.7
4.6 | 11

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی :
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 3523

دانلود برنامه آموزش عکاسی برای اندروید Learn Photography 3.7

 

عکاسی دارای سه جنبهٔ علمی، صنعتی و هنری است؛ به‌عنوان یک پدیدهٔ علمی متولد شد، به‌شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد . عکاسی توسط یک فرد کشف و تکمیل نشده‌است، بلکه نتیجهٔ تلاش بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلف و اکتشافات و نوآوری‌های آنان در طول تاریخ است و سال‌ها قبل از اختراع عکاسی، اساس کار دوربین عکاسی وجود داشته‌است اما اولین تصویر لیتوگرافی نوری در سال ۱۸۲۲ میلادی توسط مخترع فرانسوی، ژوزف نیسه‌فور نیِپس تولید شد و پس از آن توانست عکسی دائمی از طبیعت به نام اصطبل و کبوترخانه را خلق کند. او با همکاری لوئی داگر، آزمایش‌هایی را بر ترکیبات نقره براساس یافته‌های یوهان هاینریش شولتز انجام دادند و داگر در سال ۱۸۳۷ توانست روش داگرئوتایپ را اختراع کند.

ویکیپدیا

برنامه آموزش عکاسی برای اندروید برنامه ای کاربردی و مفید برای علاقه مندان به هنر عکاسی است ! شاید شما هم ساعت ها با دوربین گوشی خود و یا یک دوربین حرفه ای برای گرفتن عکس های به یاد ماندنی وقت صرف می کنید … این برنامه تمام ترفند ها و اطلاعات ضروری درباره عکاسی را به شما آموزش می دهد و به شما کمک می کند تا حرفه ای ترین تصاویر را به ثبت برسانید ! برنامه آموزش عکاسی برای اندروید SoloLearn است که معمولا روی برنامه های آموزشی در مورد زبان های برنامه نویسی فعالیت می کند و این بار شاهد برنامه ای متفاوت از آن هستیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

برنامه آموزش عکاسی برای اندروید !

> آموزش مرحله به مرحله هنر عکاسی 

> دارای ویدئو های آموزشی

> دارای بخش پرسش و پاسخ در رابطه با هر سوال

>دارای محیطی ساده با طراحی فوق العاده

> دارای تست پس از گذراندن هر مرحله از آموزش

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Photography Tutorial For Android Apk Free Download

  This FREE course will help you to shoot photos like a Pro! These photography lessons will cover the main principles of photography and give you photography tips and techniques that will help you master your camera. The course includes carefully selected videos followed by quizzes and checkpoints. Complete a series of entertaining exercises and practice while learning from experienced and fun photography masters throughout the world. Our videos are concise, checkpoints are enjoyable, learning is FREE and guaranteed. This course will be useful for you whether you want to further your career, pick up a new skill or simply take better photos.