Cleanit اندروید
برنامه پاک کننده فایل های اضافی و بهینه ساز اندروید CLEANit Boost,Optimize,Small 1.6.38_ww
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6.38
 • حجم : 5.86 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.2
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1132

برنامه پاک کننده فایل های اضافی و بهینه ساز اندروید CLEANit Boost,Optimize,Small 1.6.38_ww

آیا تا به حال با مشکلاتی مانند کمبود فضای ذخیره سازی یا تمام شدن باتری در یک مدت کوتاه مواجه شده اید ؟ اگر مواجه شده اید باید بدانید که دلیل عمده این مشکلات ذخیره فایلهای اضافی در گوشی شما می باشد که باعث این می شود که بخش عمده ای از منابع گوشی شما به این فایلها اختصاص یابد و شاهد عملکرد ضعیفی از گوشی خود باشید . Cleanit برنامه ای کاربردی برای اندروید است که امروز در وب سایت ۱۰۰۱ دانلود به شما معرفی می کنیم شما با نصب و دانلود این برنامه برای همیشه با فایلهای اضافی خداحافظی می کنید و از استفاده از نهایت قدرت گوشی خود لذت ببرید .

برنامه Cleanit ابزاری فوق العاده جهت بهینه سازی و افزایش سرعت برای سیستم عامل اندروید است که فایلهای اضافی را که به طور ناخواسته در گوشی شما ذخیره شده است پاک کرده تا با خالی شدن فضای گوشی استفاده از آن بسیار لذت بخش تر شود . با تنظیمات پیشرفته ای که در این برنامه گنجانده شده است باعث می شود تا CPU تلفن شما بیشترین بهره وری را داشته باشد و با ازاد سازی فضای رم شما از فایلهای اضافی تجربه ای مانند استفاده از یک گوشی نو و جدید را تجربه نمایید و لذت ببرید .

ویژگی های برنامه Cleanit

حذف فایل های ناخواسته مانند فایلهای APK برنامه ها ، حافظه کش برنامه های نصب شده ، فایلهای تبلیغاتی و… تنها با یک کلیک و در عرض چند ثانیه

بستن برنامه های غیر ضروری که مصرف باتری زیادی دارند و مانیتور کردن میزان استفاده برنامه ها از باتری

افزایش میزان حافظه رم با پاک کردن فایلهای غیر ضروری

بهبود کارایی گوشی و استفاده بهتر از آن

اگر از سرعت کند گوشی خود خسته شده اید نیازی به این نیست که با صرف هزینه های هنگفت گوشی خود را عوض کنید بلکه با  دانلود و نصب برنامه Cleanit  از وب سایت هزار و یک دانلود می توانید استفاده بهتری از گوشی خود را تجربه نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  CLEANit - Boost,Optimize,Small Apk Free Download