دانلود برنامه PhotoMath برای اندروید
دانلود برنامه محاسبات ریاضی برای اندروید PhotoMath 3.1.2
4.3 | 18

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.1.2
 • حجم : 12 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید
 • ارسال شده توسط : مدیر اپ های اندروید
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1362

دانلود برنامه محاسبات ریاضی برای اندروید PhotoMath 3.1.2

PhotoMath برنامه ای جالب و کاربردی برای دستگاه های اندرویدی و برای دانش آموزان و دانشجو ها می باشد. شما با دانلود و نصب این برنامه به آسانی و در کمترین زمان ممکن میتوانید تمرین ها زیاضی خود را بدون هیچ اشتباهی حل کنید ! برنامه فوتو مس اندروید به صورت کاملا رایگان عرضه شده است و به شما کمک میکند که در زمان خیلی کوتاه پاسخ سوالات خود را بیابید !
استفاده از این برنامه بسیار آسان است به طوری که تنها کافیست از مسئله خود که روی کاغذ است یک عکس بگیرید تا این برنامه آن ها را محاسبه کرده و جواب صحیح را به شما ارائه دهد !

ممکن است در ابتدا بگویید که این برنامه آموزش و محاسبه کردن را بی اهمیت جلوه میدهد اما لازم به ذکر است که برنامه فوتو مس علاوه بر حل مسائل ریاضی راه حل مسئه را نیز به شما نمایش داده و ترفند های ریاضی را به شما یاد میدهد.به این نکته هم توجه داشته باشید که این اپلیکیشن ، تنها از پس محاسبات ساده بر می آید و محاسبات سخت را حل نمیکند !

امکانات برنامه حل محاسبات ریاضی با عکس PhotoMath :

> قابلیت حل لگاریتم
> پشتیبانی از اعداد اعشاری
> دارای محیطی بسیار ساده
> کاربردی آسان و بدون نیاز به دانش خاصی

 

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  PhotoMath Apk Free Download

  Simply point your camera toward a math problem and Photomath will magically show the result with detailed step-by-step instructions. Photomath provides: ∙ Camera calculator ∙ Handwriting recognition (NEW) ∙ Step-by-step instructions ∙ Smart calculator Use Photomath+ for more powerful features: ∙ Complete step-by-step instructions ∙ Colorful explanations ∙ Extra math knowledge