دانلود برنامه Reverse movie FX
دانلود برنامه ریورس ویدیو برای اندروید 1.4.0.1.4 Reverse Movie FX
5 | 1

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.4.0.1.4
 • حجم : 23 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید
 • ارسال شده توسط : میلاد
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 816

دانلود برنامه ریورس ویدیو برای اندروید 1.4.0.1.4 Reverse Movie FX

این برنامه جالب و کاربردی در زمینه معکوس کردن فیلم ها برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی طراحی شده است. همچنین این برنامه به صورت رایگان در گوگل پلی توسط استودیویBizo Mobile منتشر شده است و مورد توجه بیش از ۵۰میلیون کاربر اندرویدی در سرتاسر جهان از گوگل پلی این اپلیکیشن را دانلود کرده اند. در این پست قصد داریم نسخه کامل و آنلاک شده این اپلیکیشن را معرفی کنیم!

Reverse Movie FX Unlocked اپلیکشینی بسیار کاربردی و جالب است که بااستفاده از آن می توانید ویدیو های خود را به صورت معکوس تماشا کنید.کافی است فقط یکی از فیلم های گرفته شده خود را از حرکت کردن یا پریدن یا هر چیز دیگری را در این اپلیکیشن اجرا کنید ؛ تمام بخش های فیلم یا هر بخشی از آن را که می خواهید به صورت معکوس تماشا کنید را انتخاب کرده و سپس گزینه “شروع” را انتخاب کنید؛ سپس اپلیکیشن عملیات معکوس سازی را انجام می دهد و بعد از اتمام این کار شما می توانید فیلم معکوس شده خود را تماسا کنید.یکی دیگر از امکانات این اپلیکشن این است که شما می توانید روی ویدیو های معکوس شده خود آهنگ یا موسیقی نیز قرار دهید. و پس از اتمام این کاربرای ساخت نسخه نهایی ویدیو اپلیکیشن دو انتخاب را به شما می دهد، این که نسخه معکوس در ابتدا و نسخه اصلی بعد از آن یا برعکس!

ویژگی های برنامه Reverse Movie FX Unlocked

دارای محیطی ساده و بدون تبلیغات

دارای امتیاز ۴.۶ از ۵ در گوگل پلی

قابلیت ریورس کردن انواع فایل های ویدیویی

 

قابلیت اضافه کردن موسیقی به فایلهای ویدیویی

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Reverse Movie FX Apk Free Download

  Reverse Movie FX is an app that lets you create a reverse video that looks like a magic trick! First record a video of someone (or you): walking, drinking orange juice, talking or any other idea that comes to your head! After that select a desired movie fragment and press start! The app will reverse your video: you will see people walking backwards, your friend spitting the juice out, people talking backwards! A few ideas of video reverse: - item kinetic attraction (you have to throw an item) - tear a sheet of paper - throwing a sheet of papier to the toilet - drinking a juice (and spitting it out as a result) - spilling a juice - money attracting - etc. Reversing options: - Add music - reversed + original - original + reversed Give it a try, you'll be amazed! You can share the result with your friends of course anywhere you want: facebook, e-mail etc.