دانلود آنتی اکسپلویت Malwarebytes
برنامه آنتی اکسپلویت کامیپوتر Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.2.1413
4 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.09.2.1413
 • حجم : 1.8 مگابایت
 • سیستم عامل : Windows 7, 8,10
 • ارسال شده توسط : مدیر اپ های اندروید
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1494

برنامه آنتی اکسپلویت کامیپوتر Malwarebytes Anti-Exploit 1.09.2.1413

نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit یکی از بهترین برنامه ها و عرضه شده توسط شرکت معروف Malwarebytes برای از بین بردن Exploit ها می باشد این برنامه در کمترین زمان Exploit ها را برای همیشه از بین میبرد. با نصب این نرم افزار روی سیستم خود میتوانید سیستم خود را در برابر حملات مبتنی بر وب محافظت کنید.این برنامه از CPU و RAM سیستم شما بسیار کم استفاده میکند و روی سرعت سیستم شما تاثیری ندارد.
برنامه Malwarebytes Anti-Exploit نرم افزار های مخرب را شناسایی میکند و برای حذف نصب آن ها به شما هشدار میدهد. این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز  سازگار می باشد  و از زبان های مختلف پشتیبانی میکند.
این نرم افزار ، از مرورگر شما محافظت میکند و تمامی اعمال شما در اینترنت را کنترل میکند و از آسیب رساندن به آن ها جلوگیری میکند. برنامه آنتی اکسپلویت Malwarebytes ، از فایل های پی دی اف و کتاب های الکترونیک و مدیا پلیر های معروف و محبوب پشتیبانی کرده و از آن ها در برابر Exploit ها محافظت میکند.
با استفاده از این برنامه شما با خیالت راحت میتوانید به وبگردی بپردازید چرا که این نرم افزار از ورود شما به سایت های آلوده و خطرناک جلوگیری کرده و تمای فایل های را قبل از دانلود آن ها بررسی میکند.

امکانات نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit :

قابلیت محافظت از مرورگر ها و افزونه های آن
قابلیت محافظت از فایل های پی دی اف و کتاب های الکترونیک
قابلیت محافظت از نرم افزار های مختلف از جمله نزم افزار آفیس
قابلیت محافظت از مدیا پلیر های مختلف از جمله  Windows Media Player, VideoLAN VLC Player, QuickTime Player, Winamp Player و …
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
دارای محیطی ساده
پشتیبانی از زبان های مختلف

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Malwarebytes Anti-Exploit Apk Free Download

  Malwarebytes Anti-Exploit is a tool designed to protect the most popular web browsers and other browsing components like Java, Adobe Reader, and Flash. While the program won't substitute your principal firewall or antivirus, it is the perfect complement to give you an extra layer of protection against online attacks and viruses. One advantage to using this program is that it starts up with the perfect configuration for your PC, so that, after you install it, you don't have to think about it again. Don't worry about configuring or updating Malwarebytes Anti-Exploit, just install this free, lightweight program and get back to browsing