دانلود برنامه پوکمون گو PokeMesh
برنامه موقعیت یاب پوکمون ها برای اندروید PokeMesh 10.3.0
4.3 | 34

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 10.3.0-release
  • حجم : 8 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1905

برنامه موقعیت یاب پوکمون ها برای اندروید PokeMesh 10.3.0

بازی پوکمون گو بعد از عرضه برای سیستم عامل اندروید توانست تا به سرعت جای خود را در بین پر مخاطب ترین بازی های اندرویدی باز کند . به دلیل سبک خاص این بازی و محبوبیت بی نظیر آن برنامه های کمکی زیادی برای آن نیز عرضه شد که امروز نیز قصد داریم تا برنامه PokeMesh را که از این دست برنامه هاست به شما معرفی نماییم . همان طور که می دانید اصلی ترین کار در بازی پوکمون گو پیدا کردن پوکمون هاست که برای پیدا کردن انها باید دائم در محل های مختلف به جست و جو بپردازید .

اما این برنامه برای شما در حکم یک رادار زنده عمل میکند و پوکمون های اطراف شما را به سرعت شناسایی می کند تا بتوانید به راحتی آنها را شکار نمایید . در برنامه یک صفحه نمایش از موقعیت مکانی شما وجود دارد که به محض ظاهر شدن یک پوکمون نام و مشخصات آن همراه با محل دقیقش به شما نمایش داده می شود . بدین ترتیب می توانید با خیال راحت به کار و زندگی خود بپردازید و هنگام ظاهر شدن یک پوکمون نیز آن را شکار نمایید . شاید جالب ترین نکته این برنامه پیدا کردن پوکمون های اطراف شماست بدین ترتیب دیگر برای پیدا کردن انها نیازی به هدر دادن وقت و انرژی خود نخواهید داشت و می توانید به سرعت در بازی پیشرفت نمایید .

ویژگی های برنامه PokeMesh :

برنامه ای کاربردی و کمکی برای بازی پوکمون گو

شناسایی پوکمون های اطراف موقعیت شما

نمایش پوکمون ها همراه با نام و مشخصات دقیق آنها

پیشرفت سریع تر در بازی

راداری قدرتمند برای شناسایی پوکمون ها

اگر می خواهید در بازی پوکمون گو سریع تر پیشرفت کنید پس به هیچ عنوان این برنامه را که هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است را از دست ندهید تا بتوانید به کمک ان پوکمون های بیشتری را شکار نمایید .

  • بازی PokeMesh در رده بندی سنی می باشد و در دسته بندی حجمی در مجموعه ی بازی زیر 10 مگابایت اندروید قرار می گیرد که امیدواریم مورد پسند شما کاربران عزیز هزار و یک دانلود قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

PokeMesh Apk Free Download