برنامه پاک کننده فایل های اضافی و بهینه ساز اندروید CLEANit Boost,Optimize,Small 1.3.78_ww
4.75 | 4

برنامه پاک کننده فایل های اضافی و بهینه ساز اندروید CLEANit Boost,Optimize,Small 1.3.78_ww

Google play logo
 • آخرین بروزرسانی :
 • نسخه فعلی : 1.3.78_ww
 • حجم : 4 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.2
 • بازدید : 163
 • ارسال شده توسط : javadi
 • ما را در گوگل محبوب کنید !

برنامه بامارو اندروید

نمایش کافی شاپ های اطراف
قابلیت نمایش منوی کافی شاپ ها
امکان سفارش و پرداخت آنلاین

نصب بامارو

آیا تا به حال با مشکلاتی مانند کمبود فضای ذخیره سازی یا تمام شدن باتری در یک مدت کوتاه مواجه شده اید ؟ اگر مواجه شده اید باید بدانید که دلیل عمده این مشکلات ذخیره فایلهای اضافی در گوشی شما می باشد که باعث این می شود که بخش عمده ای از منابع گوشی شما به این فایلها اختصاص یابد و شاهد عملکرد ضعیفی از گوشی خود باشید . Cleanit برنامه ای کاربردی برای اندروید است که امروز در وب سایت ۱۰۰۱ دانلود به شما معرفی می کنیم شما با نصب و دانلود این برنامه برای همیشه با فایلهای اضافی خداحافظی می کنید و از استفاده از نهایت قدرت گوشی خود لذت ببرید .

برنامه Cleanit ابزاری فوق العاده جهت بهینه سازی و افزایش سرعت برای سیستم عامل اندروید است که فایلهای اضافی را که به طور ناخواسته در گوشی شما ذخیره شده است پاک کرده تا با خالی شدن فضای گوشی استفاده از آن بسیار لذت بخش تر شود . با تنظیمات پیشرفته ای که در این برنامه گنجانده شده است باعث می شود تا CPU تلفن شما بیشترین بهره وری را داشته باشد و با ازاد سازی فضای رم شما از فایلهای اضافی تجربه ای مانند استفاده از یک گوشی نو و جدید را تجربه نمایید و لذت ببرید .

ویژگی های برنامه Cleanit

حذف فایل های ناخواسته مانند فایلهای APK برنامه ها ، حافظه کش برنامه های نصب شده ، فایلهای تبلیغاتی و… تنها با یک کلیک و در عرض چند ثانیه

بستن برنامه های غیر ضروری که مصرف باتری زیادی دارند و مانیتور کردن میزان استفاده برنامه ها از باتری

افزایش میزان حافظه رم با پاک کردن فایلهای غیر ضروری

بهبود کارایی گوشی و استفاده بهتر از آن

اگر از سرعت کند گوشی خود خسته شده اید نیازی به این نیست که با صرف هزینه های هنگفت گوشی خود را عوض کنید بلکه با  دانلود و نصب برنامه Cleanit  از وب سایت هزار و یک دانلود می توانید استفاده بهتری از گوشی خود را تجربه نمایید .

CLEANit - Boost,Optimize,Small Apk Free Download

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.