Adobe Photoshop Fix
برنامه آدوب فوتوشاپ فیکس برای اندروید Adobe Photoshop Fix 1.0.499
4.8 | 5

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.0.499
 • حجم : 37 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 909

برنامه آدوب فوتوشاپ فیکس برای اندروید Adobe Photoshop Fix 1.0.499

کمپانی آدوب یکی از مشهور ترین کمپانی های نرم افزاری در سر تا سر دنیاست که شاید عمده محبوبیتش را به خاطر برنامه فوق العاده فوتوشاپ به دست آورده است .این ابزار ویرایش عکس که هنوز هم برنامه ای توان رقابت با آن را ندارد از جمله برنامه هایی است که بسیاری از افراد حداقل نام آن را شنیده اند . اما این بار برنامه Adobe Photoshop Fix که زیر مجموعه ای از برنامه ی اصلی است برخی از ویژگی های فوتوشاپ را به سیستم عامل اندروید آورده است تا کاربران سیستم عامل گوگل بتوانند از این ابزار ویرایش عکس نیز استفاده نمایند .

این برنامه که سال گذشته برای iOS عرضه شده بود ویژگی های فوق العاده ویرایش عکس مانند کنتراست ، تنظیم رنگ ، افکت های تصویری و… را به سیستم عامل اندروید نیز آورده است . همانند برنامه فوتوشاپ اصلی می توانید ایرادات عکس خود را بر طرف نمایید تا در نهایت بتوانید بهترین عکس ممکن را مشاهده نمایید . اما شاید جالت ترین ویژگی های این برنامه پشتیبانی از فایل PSD است که فرمت ثبت تصاویر در فوتوشاپ کامپیوتر نیز هست و بدین ترتیب می توانید عکس خود را هم زمان هم در کامپیوتر و هم در اندروید مشاهده و ویرایش نمایید .

ویژگی های برنامه Adobe Photoshop Fix :

ویرایش حرفه ای تصاویر و عیب یابی آنها برای ثبت بهترین عکس ممکن

وجود قابلیت های مختلف مانند کنتراست ف تنظیم روشنایی در نواحی مختلف عکس ، افکت های تصویری و…

امکان محو کردن بخشی از عکس برای جلب توجه کاربر به بخش مورد نظر شما

کنترلی کامل بر روی رنگ های عکس

قابلیت به اشتراک گذاری عکس بین اندروید و دسکتاپ و ادامه ویرایش عکس در کامپیوتر

امکان تغییر سایز ، چرخش و…. عکس ها

دیگر برای استفاده از فوتوشاپ نیازی به کامپیوتر نخواهید داشت بلکه به کمک این برنامه می توانید از فوتوشاپ در سیستم عامل اندروید خود لذت ببرید . البته توجه داشته باشید برخی از ویژگی های این برنامه مانند ادامه دادن ویرایش عکس در کامپیوتر نیاز به خرید نسخه پولی آن دارد که البته بدون این ویژگی نیز هم چنان ابزاری فوق العاده محسوب می شود . این برنامه را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Adobe Photoshop Fix Apk Free Download