دانلود برنامه مدیریت مصرف باتری اندروید BetterBatteryStats 2.3
دانلود BetterBatteryStats
دانلود برنامه مدیریت مصرف باتری اندروید BetterBatteryStats 2.3
5 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.3
 • حجم : 3.62 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 968

دانلود برنامه مدیریت مصرف باتری اندروید BetterBatteryStats 2.3

باتری های گوشی های هوشمند را شاید بتوان اصلی ترین مشکلاتی دانست که کاربران با آن در گوشی های خود مواجه هستند . البته به دلیل وجود پردازنده های قوی و صفحه نمایش بزرگ در بسیاری از این گوشی ها این موضوع تا اندازه ای طبیعی است ولی با این وجود با انجام برخی تغییرات می توان مصرف باتری خود را نیز تا حد قابل توجهی کاهش داد و استفاده از آن را لذت بخش کرد . برنامه BetterBatteryStats عنوان ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت مصرف باتری برای اندروید است که به تازگی توسط Sven Knispel در گوگل پلی منتشر شده است و توانسته تا امتیاز ۴.۵ را در این مارکت معتبر از آن خود کند .

این برنامه که از بهترین برنامه های بهینه سازی برای گوشی های اندروید می باشد ، با آنالیز کردن وضعیت گوشی شما و پیدا کردن برنامه هایی که در حال مصرف زیاد از باتری شما هستند کاری می کند تا باتری گوشی شما نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشته باشد . هم چنین یکی از مشکلاتی که درباره باتری ها وجود دارد زمان خواب کاربر است که عملا از گوشی استفاده ای نمی شود با این وجود باتری هم چنان خالی می شود . جالب است بدانید که این برنامه برای این موضوع نیز فکر کرده است و با بررسی میزان تخلیه شدن باتری شما عوامل آن را شناسایی کرده و مانع ادامه فعالیت آنها می شود .

ویژگی های برنامه  BetterBatteryStats :

آنالیز کامل گوشی و برنامه های نصب شده در آن درباره میزان مصرف باتری

بررسی میزان مصرف باتری هنگام خاموش بودن گوشی و شناسایی عوامل تخلیه باتری

ارائه گزارش هایی دقیق برای بهبود طول عمر باتری شما

به کمک این برنامه دیگر نگران باتری گوشی خود نباشید و فقط کافی است تا هم اکنون آن را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و برای همیشه با باتری های ضعیف گوشی خود خداحافظی کرده و از استفاده بیشتر از گوشی خود لذت ببرید .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  BetterBatteryStats Apk Free Download