کنترل والدین بیت دیفندر اندروید Bitdefender Parental Control 2.1.0.271
برنامه Bitdefender Parental Control اندروید
کنترل والدین بیت دیفندر اندروید Bitdefender Parental Control 2.1.0.271
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.1.0.271
 • حجم : 1 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.2
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 836

کنترل والدین بیت دیفندر اندروید Bitdefender Parental Control 2.1.0.271

امروزه دیگر موبایل ها و تبلت ها به قدری گسترده و زیاد شده اند که دست هر کسی از بچه ها و بزرگتر ها دیده می شود . اما نکته ای که وجود دارد این است که این موبایل ها برای بچه ها می تواند بسیار خطرناک باشد و به دلیل وجود تهدیدات گسترده ای که در آنها برای بچه ها وجود دار باید درست مثل دنیای واقعی در دنیای مجازی نیز از فرزندان خود حفاظت کنیم . برنامه Bitdefender Parental Control عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط Bitdefender عرضه شده است .

طرز کار این برنامه بدین گونه است که شما یک نسخه از آن را در موبایل فرزند خود نصب می کنید و پس از آن با ساخت یک اکانت MyBitdefender در وب سایت http://bit.ly/YOotqI نرم افزار را به آن اکانت متصل می نمایید . سپس می توانید فعالیت و گزارش ها را درباره گوشی فرزند خود ملاحظه کنید و یا اینکه قوانینی درباره استفاده از گوشی در آن اعمال کنید .

برای جلوگیری از حذف نصب این برنامه در گوشی نیز باید device Administrator را فعال کنید تا مانع پاک شدن آن در گوشی فرزند خود شوید .این برنامه در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده است که بسیاری از ویژگی های نظیر بررسی فعالیت های فیس بوکی ، مانیتور کردن پیامکها و تماس ها ، اعمال تایمر در استفاده از گوشی و… در نسخه پولی آن وجود دارد با این وجود نسخه رایگان آن نیز هم چنان می تواند برای شما بسیار کاربری باشد که در ادامه به ویژگی های آن اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های برنامه Bitdefender Parental Control :

مانیتور کردن وب گردی ها و برنامه های گوشی

نشان دادن وب سایت هایی که فرزند شما می رود یا قصد وارد شدن به آنها را داشته است

نمایش جست و جو های انجام شده  در وب توسط فرزند شما

این برنامه فوق العاده را می توانید هم اکنون به طور کاملا رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و لذت ببرید .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Bitdefender Parental Control Apk Free Download

  Bitdefender Parental Control for Android is a key part for Parental Control suite. The Bitdefender Parental Control needs to be installed on your child’s mobile phone. To use Bitdefender Parental Control, you must link your device to a MyBitdefender account by logging in to the account from the app. If you don’t have an account, choose to create a new account using the corresponding button. As a parent, you can see all the reports and create blocking rules in the Parental Control online interface. You just have to login to this page: http://bit.ly/YOotqI with your MyBitdefender credentials, and to create a profile for your little one. To install the Parental Control Agent for Android, follow these steps: 1. Link your phone/tablet to MyBitdefender to see all the reports and create blocking rules in the Parental Control online interface. 2. Create a profile for your kids 3. Activate the device Administrator to prevent the unauthorized removal 4. Tap Accept to finish the installation.