آموزش ساخت تماس جعلی در گوشی های اندرویدی

آموزش ساخت تماس جعلی در گوشی های اندرویدی
4.7 | 3

آموزش ساخت تماس جعلی در اندروید

آموزش ساخت تماس جعلی : جالب است که بدانید در گوشی های اندرویدی خود می توانید تماس های جعلی ایجاد کنید . فرض کنید که در یک مکان نشسته اید و می خواهید بدون آنکه افراد حاضر را از دست خود ناراحت کنید اتاق را ترک کنید . در این شرایط ساختن یک تماس جعلی می تواند به شما کمک زیادی کند .

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران به دنبال نحوه ساخت تماس جعلی در اندروید هستند به همین دلیل قصد داریم تا در این مقاله اموزش ساخت تماس جعلی در گوشی های اندرویدی را برای شما مهیا کنیم .

ساخت تماس جعلی در گوشی های اندرویدی

در این روش از برنامه ای به نام “Fake Call Me” استفاده می کنیم . در گام اول شما باید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کرده و نسبت به دانلود برنامه Fake Call Me اقدام کنید .

آموزش ساخت تماس جعلی

 

پس از دانلود برنامه آن را نصب کنید .

آموزش ساخت تماس جعلی

برنامه را در گوشی خود اجرا کنید . در گام اول پنجره ای نمایان می شود که باید در این پنجره گزینه Agree را انتخاب کنید و با شرایط استفاده از برنامه موافقت کنید .

آموزش ساخت تماس جعلی

بعد از ورود به برنامه وارد بخش Settings یا تنظیمات شوید .

آموزش ساخت تماس جعلی

در بخش Caller نام فرد تماس گیرنده مورد نظرتان را وارد کنید و در بخش شماره ها نیز شماره ای که می خواهید با آن با شما تماس گرفته شود را وارد کنید . برای انتخاب زمان تماس نیز گزینه When to Call را انتخاب کنید تا در زمان دلخواه تماس جعلی با شما گرفته شود .

آموزش ساخت تماس جعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.