حل ارور Insufficient storage available در اندروید

حل ارور Insufficient storage available در اندروید
5 | 1

آموزش حل ارور Insufficient storage available در اندروید

ارور Insufficient storage available : اگر گوشی شما با وجود داشتن فضای خالی پیغام Insufficient storage available را نمایش می دهد مراحل زیر را انجام داده تا با پاک کردن حافظه کش اندروید این مشکل را حل نمایید .

ارور Insufficient storage available

کش حافظه گوشی های اندرویدی به دو صورت دستی و استفاده از برنامه امکان پذیر است که هر دو روش را در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد .

در صورتی که می خواهید با استفاده از یک برنامه رایگان کش دستگاه خود را پاک کنید کافی است تا برنامه App cache cleaner را دانلود و بر گوشی خود نصب نمایید .

ارور Insufficient storage available

کارکرد برنامه بسیار ساده است و کافی است تا پس از اجرا به برنامه اجازه دهید تا کش ذخیره شده را در گوشی شما اسکن نموده و پس از اسکن آن را پاک نماید . پس از اتمام اسکن شما می توانید با کلیک بر سطل آشغال جلوی هر برنامه حافظه کش آن را پاک نمایید یا اینکه با کلیک بر روی سطل اشغال پایین همه را انتخاب نموده و حذف کنید .

حل ارور Insufficient storage available

پس از پایان دیگر هیچ ارور آزار دهنده ای در گوشی نمایش داده نمی شود اما اگر باز هم مشکل داشتید می توانید حافظه کش را به صورت دستی نیز پاک کنید .

حذف حافظه کش به صورت دستی

قبل از آغاز باید بررسی کنید که موبایل شما توانایی حذف حافظه کش را دارا هست یا خیر . به عنوان مثال در گوشی گلکسی اس ۶  می توانید به تنظیمات موبایل رفته و در بخش Storage و به کمک دکمه Cached data  حافظه کش دستگاه را پاک کنید .

ارور Insufficient storage available

اگر هم چنین تنظیماتی ندارید می توانید به صورت دستی حافظه کش را پاک کنید . برای این کار به بخش Apps بروید و لیست برنامه ها را مشاهده کنید . هر برنامه ای را که می خواهید کش آن را حذف کنید لمس نموده و گزینه Clear Catch را انتخاب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.