افزایش گروه تلگرام بدون داشتن شماره تلفن با آی دی

افزایش گروه تلگرام بدون داشتن شماره تلفن با آی دی
4 | 1

امروزه تلگرام به کاربردی ترین و مهم ترین مسنجر در ایران تبدیل شده است که با هدف تبلیغات ، تفریح و سرگرمی ، اطلاع رسانی و … به کار می رود. یکی از امکاناتی این نرم افزار در اختیار کاربران قرارداده ، قابلیت ایجاد گروه و کانال است. حال در این میان ، افزایش اعضای گروه های تلگرام به دغدغه ای تبدیل شده است که امروز ما برای آن راه حلی را ارائه خواهیم کرد. اپلیکیشن افزایش گروه تلگرام یک اپلیکیشن جدید برای اضافه کردن اعضا است که به شما این امکان را میدهد تا دوستانی که حتی شماره تلفن آنها را هم ندارید را به گروه مد نظر خود دعوت کنید. در ادامه به بررسی امکانات و قابلیت های این نرم افزار اندرویدی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نرم افزار افزایش گروه تلگرام

همان طور که می دانید ، شما می توانید تمامی مخاطبین خود را به گروه های مورد نظر خود اضافه کنید، اما تلگرام به شما این اجازه را نمیدهد تا سایر مخطابین را به گروهی اضافه نمائید. نرم افزار افزایش گروه تلگرام ، این مسئله را برطرف کرده به کمک آن شما می توانید مخاطبینی که حتی شماره آنها را ندارید را به هر گروهی اضافه نمائید. در ادامه به آموزش نصب و اجرای این نرم افزار می پردازیم .

نصب نرم افزار افزایش گروه تلگرام

  1. ابتدا فایل نصبی اپلیکیشن را دانلود و نصب نمائید.
  2. سپس وارد گروهی که در نظر دارید کاربر جدیدی را به آن اضافه کنید شده و نام گروه را لمس نمائید.
  3. در این مرحله گزینه add member را لمس کرده و در بخش جستجو که با علامت ذره بین نمایش داده شده است نام آیدی مورد نظر را تایپ کرده و انتخاب نمائید.

امیدواریم که این اپلیکیشن برای شما مفید بوده باشد ، در صورتی که هرگونه سوال و مشکلی در رابطه با نصب و اجرای آن داشتید می توانید در بخش نظرات آن را مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.