آموزش کامل بازیابی رمز عبور در اینستاگرام

آموزش کامل بازیابی رمز عبور در اینستاگرام
4.8 | 9

اینستاگرام یکی از مشهور ترین های شبکه های اجتماعی مبتنی بر تصویر و ویدئو می باشد که در بین کاربران ایرانی نیز محبوبیت بالایی دارد. شما در این شبکه اجتماعی می توانید دوستان و افراد معروف را دنبال کنید و عکس های منتشر شده از طرف دیگران را لایک کرده و برایشان کامنت بزارید. همچون دیگر سرویس های مشابه برای استفاده از اینستاگرام نیز کاربران باید در آن ثبت نام کنند. پس از مدتی استفاده از این سرویس بنا به دلایل مختلف همچون فراموشی و غیره ممکن است که شما رمز عبور اکانت خودتان را فراموش کنید. دیگر نیازی نیست که اکانت خودتان را رها کرده و حساب جدیدی را ایجاد کنید. شما با استفاده از روش های موجود می توانید به آسانی رمز عبور خودتان را بازیابی کنید. با هزار رو یک دانلود در اولین بخش از آموزش های جامع اینستاگرام همراه باشید :

دانلود اینستاگرام اندروید

دانلود اینستاگرام ویندوز

روش بازیابی رمز عبور در اینستاگرام

۱- برنامه را اجرا کرده و از با سوایپ به چپ وارد قسمت Login شده و گزینه Forget را انتخاب کنید.

۲- گزینه اول بازیابی با استفاده از نام کاربری و ایمیل بوده و قسمت دوم به وسیله پیام کوتاه یا SMS می باشد و گزینه آخر هم به کمک فیسبوک است که به دلیل فیلتر بودن این شبکه توصیه نمیشود.

۳- نام کاربری یا شماره تلفن خودتان را وارد کنید.

۴- اگر در مرحله ۲ گزینه اول را انتخاب کرده باشید وارد ایمیل ثبت نام شده شوید و در غیر اینصورت یک پیامک از طرف اینستاگرام برایتان ارسال خواهد شد.

۵- لینک ارسال شده به ایمیل یا پیامک را باز کنید.

۶- هم اکنون می توانید رمز عبور جدید خودتان را وارد کرده و تیک آبی رنگ را لمس کنید.

بازیابی رمز عبور در اینستاگرام

 

روش بازیابی رمز عبور از طریق سایت اینستاگرام:۱- وارد سایت رسمی اینستاگرام به نشانی www.instagram.com شده و از قسمت Login گزینه Forget را انتخاب کنید.

۲- ایمیل ثبت نام شده یا نام کاربری خودتان را وارد کرده و در انتها کد امنیتی خواسته شده را اضافه کرده گزینه Reset Password را انتخاب کنید.

۳- یک ایمیل حاوی لینک بازیابی به صندوق اینباکس ایمیل شما ارسال می شود.

۴- وارد ایمیل دریافتی شده و گزینه Reset Password را انتخاب کنید.

۵- هم اکنون می توانید رمز عبور جدید خودتان را وارد کرده و تیک آبی رنگ را لمس کنید.

آموزش کامل بازیابی رمز عبور در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.