روش تغییر موتور جستجوگر گوگل کروم ویندوز

روش تغییر موتور جستجوگر گوگل کروم ویندوز
4 | 4

همانطور که میدانید مرورگر گوگل کروم بهترین و رایج ترین مرورگر حال حاضر در جهان است که دارای ویژگی ها و امکانات بسیار زیادی است.

موتور جستجو گر گوگل کروم به صورت پیشفرض روی موتور گوگل تنظیم شده است , که در حال حاضر موتور جستجو گر گوگل بزرگترین و بهترین موتور جستو جوگر در دنیا است.اما شاید بعضی از کاربران بخواهند موتور جستجو گر خود را در کروم تغییر دهند.و ما قصد داریم در این پست نحوه تغییر موتور جستجو گر در مرورگر گوگل کروم را به شما کاربران توضیح دهیم.

برای تغییر موتور جستجو گر گوگل کروم شما باید مراحل زیر را طی کنید :

برای تغییر موتور جستجوگر گوگل کروم باید از بخش منو گرینه setting را انتخاب کنید.پس از انتخاب  گزینه Setting  پخش تنظیمات مرورگر کروم باز میشود.اکنون شما باید گزینه Search را پیدا کنید.سپس شما روی دکمه  Manage search engines کلیک کنید تا پنجره ای مانند تصویر زیر برای شما باز شود.

آموزش تغییر موتور جستجوگر گوگل کروم

تغییر موتور جستجو گر گوگل کروم

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید موتور های جست و جوگر مختلفی مانند ASK , Yahoo و Bing وجود دارد و شما برای تغییر موتور جستجو گر باید نشانگر ماوس را روی گزینه مورد نظر ببرید تا گزینه Make default ظاهر شود و سپس روی آن کلیک کنید.تا موتور جست و جوگر شما تغییر کند .

اگر موتور جست و جو گر مورد نظر شما در لیست وجود نداشت شما میتوانید از بخش other search engines موتور جست و جوگری را در لیست اضافه کنید و از آن استفاده کنید.

دانلود آخرین نسخه گوگل کروم برای کامپیوتر

آموزش فارسی کردن مرورگر گوگل کروم پی سی

آموزش تنظیمات مرورگر گوگل کروم پی سی

افزایش سرعت مرورگر گوگل کروم پی سی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.