آموزش جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید هنگام راه اندازی

آموزش جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید هنگام راه اندازی
4.5 | 2

طراحی سیستم عامل اندروید به گونه ای است که پس از راه اندازی به طور اتوماتیک برخی از برنامه ها هم زمان اجرا می شوند . اما اگر بخواهیم مانع از اجرای این برنامه ها شویم باید چه کار کنیم ؟ در این مقاله قصد داریم تا به شما آموزش این کار را ارائه کنیم. جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی از اجرای خودکار آنها هنگام راه اندازی جلوگیری کنید . این کار باعث می شود تا اجرای دستگاه با سرعت بیشتری انجام شود و گوشی شما راحت تر شروع به کار کند .

آموزش جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

همان طور که ذکر شد جلوگیری از اجرای خودکار برنامه ها در گوشی های اندرویدی کار ساده ای است و برای این کار کافی است تا مراحل زیر را انجام دهید . البته این نکته را لازم است بدانید که این آموزش برای دستگاه هایی است که در اصطلاح روت شده باشد و اگر دستگاه شما روت نشده باشد باید از روش های دیگری برای متوقف کردن برنامه ها استفاده نمایید .

جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

ابتدا وارد بخش نصب کننده Xposed شده و گزینه ای را با عنوان Downloads انتخاب کنید . مانند تصویر بالا از بخش جست و جو استفاده کرده و BootManager را انتخاب کنید .

جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

در صفحه مربوط به ماژول Xposed که اجرا شده است گزینه Version را انتخاب کرده و آخرین نسخه موجود را دانلود کنید . پس از آن ماژول BootManager را بر روی دستگاه خود نصب کنید .

جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

هم اکنون مجددا به نصب کننده Xposed رفته و این بار گزینه Modules را انتخاب کنید . تیک کنار ماژول BootManager را زده و اجازه دهید تا دستگاه هوشمند اندرویدی شما ریستارت شود .

جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

پس از ریستارت شدن به منوی برنامه ها مراجعه کنید . مشاهده خواهید کرد که در این لبست برنامه ای با نام BootManager وجود خواهد داشت . برنامه را اجرا نموده و صبر کنید تا دستگاه شما چند ثانیه ای به بررسی بپردازد . پس از پایان بررسی برنامه لیستی از اپلیکیشن هایی که در حالت راه اندازی اجرا می شوند را به شما ارائه می دهد . برای جلوگیری از اجرای خودکار این برنامه ها هنگام راه اندازی کافی است تا هر برنامه ای را که می خواهید انتخاب کنید تا قرمز شود .

جلوگیری از اجرای خودکار برنامه های اندروید

برایی پاک کردن برنامه نیز کافی است تا ابتدا در نصب کننده Xposed تیک کنار گزینه BootManager را برداشته و پس از آن از منوی برنامه ها اپلیکیشن BootManager را پاک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.