آموزش کامل حذف اکانت اینستاگرام

آموزش کامل حذف اکانت اینستاگرام
4.6 | 9

اینستاگرام شبکه اجتماعی مشهور و پرطرفدار در میان کاربران گوشی های هوشمند است که امکان اشتراک گذاری تصویر و ویدیو را به کاربران می دهد. شما در این شبکه اجتماعی می توانید دوستان و افراد معروف را دنبال کنید و عکس های منتشر شده از طرف دیگران را لایک کرده و برایشان کامنت بزارید. شاید شما هم جزو افرادی باشید که پس از مدتی استفاده کردن از این سیستم بنا به دلایل مختلف شاید نخواهید دیگر در این شبکه فعالیتی داشته باشید و بخواهید که اکانت ساخته شده خودتان را حذف کنید. برای یادگیری نحوه حذف اکانت از اینستاگرام با دومین بخش آموزش اینستاگرام در هزار و یک دانلود همراه باشید:

نکته های مهم قبل از حذف کردن اکانت اینستاگرام :

– توجهداشته باشید که برای تغییر نام کاربری یا بیوگرافی و سایر تنظیمات نیازی به حذف اکانت نیست.

– برای حدف حساب کاربری خودتان حتما باید از طریق سایت اینستاگرام اقدام کنید و امکان انجام دادن اینکار از داخل برنامه وجود ندارد.

– پس از حذف اکانت تمامی عکس ها و ویدیو ها و افرادی که شما را فالو کرده اند حذف خواهند شد پس در صورت نیاز از پست های خودتان بکاپ تهیه کنید.

– برخلاف دیگر شبکه های اجتماعی و مسنجر ها در اینستاگرام حساب شما ابتدا غیرفعال می شود و در صورت عدم لاگین شدن در طول ۲ هفته آینده به صورت کامل حذف می شود.


روش حذف اکانت اینستاگرام

۱- وارد سایت رسمی اینستاگرام به نشانی instagram.com و قسمت Login شده و اطلاعات خواسته شامل نام کاربری و رمز عبور خودتان را وارد کنید.

۲- از منوی بالای گزینه اول که آیکون انسان دارد را انتخاب کنید.

۳- در پایین صفحه گزینه آبی رنگ Temporarily disable my account  را برگزینید.

۴- در این صفحه از شما دلیل غیر فعال کردن اکانت را می خواهد کرد با لمس منوی باز شونده پایینی گزینه های موجود برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

۵- از بین گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید و تایید کنید.

۶- اینستاگرام از شما برای حذف اکانت یک تایید می خواهد که با تایید شما اکانت وارد شده غیر فعال خواهد شد.

آموزش کامل حذف اکانت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.