آموزش تصویری خارج شدن از ریپورت تلگرام | رفع ریپورت در تلگرام

آموزش تصویری خارج شدن از ریپورت تلگرام | رفع ریپورت در تلگرام
4.4 | 11

تلگرام را در حال حاظر می توان یکی از بی رقیب ترین سیستم های پیام رسان در ایران دانست که با ارائه ویژگی های جدید به کاربران روز به روز به تعداد استفاده کنندگان خود می افزاید. از این رو با افزایش فعالیت افراد در این شبکه بزرگ برای حفظ حریم خصوصی افراد و همچنین جلوگیری از مشکلات مختلف تلگرام از یک الگوریتم قوی برای اعمال محدودیت در اکانت افراد استفاده می کند.  بنا به دلایل مختلف همچون ارسال اسپم، دعوت کردن بی اجازه کاربران به گروه ها، رفتن به چت خصوصی افرادی که در لیست مخاطبین شما قرار ندارد و غیره ممکن است که شما ریپورت شوید.

برای رفع این مشکل فقط یک راه از سمت تلگرام به صورت یک ربات با نام اسپم بات ارائه شده است که برای خارج شدن از ریپورت تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد . با هزار و یک دانلود  در اولین بخش از آموزش های تلگرام همراه شوید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

۱- با استفاده از آیکون جستجو یا آدرس زیر وارد ربات رسمی اسپم تلگرام شوید که با تیک آبی کاملا تشخیص است.

https://telegram.me/spambot

۲- گزنیه Start را از پایین صفحه لمس کنید تا کار ربات آغاز شود.

۳- در صورتی که ریپورت شده باشید پیام حاوی اطلاعات ریپورت شدن برای شما ارسال می شود. حال باید گزینه This is mistake را انتخاب کنید که اشتباه بودن ریپورت را به اطلاع تلگرام می رساند.

۴- حال پیامی با مفهوم اینکه ” اگر فکر می کنید محدودیت اعمال شده بر روی حساب شما به اشتباه صورت گرفته است، می توانید به تلگرام گزارش (شکایت) دهید. تیم پشتیبانی ما آن را بررسی خواهد کرد. آیا مایل هستید؟ دریافت می کنید و باید گزینه Yes را انتخاب کنید.

۵- حال باید تایید کنید که شما هیچ کار مزاحمت کننده ای را برای کاربران انجام نداده اید. از این رو گزینه No i,ll never do any of this را انتخاب کنید.

۶- در انتها شما باید یک متن به انگلیسی برای توجیح اشتباه بودن ریپورت به ربات ارسال کنید.

نکته: به دلیل هوشمند بودن این ربات از گذاشتن پیام های آماده خودداری کرده ایم و شما هم متن را از جایی کپی نکنید.

ضمنا توجه داشتید که ارسال تعداد زیادی استیکر به شما از سمت تعداد زیادی کاربر هیچ تاثیری نداشته و بیشتر شبیه شوخی است و اینکه در برخی از کانال پیامی با متنی شبیه اینکه برای خارج شدن از ریپورت این پیام را به تعدادی از گروه ها ارسال کنید صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

آموزش تصویری خارج شدن از ریپورت تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.