دانلود Brain Focus Productivity Timer
تمرکز ذهن هنگام کار و مطالعه اندروید Brain Focus Productivity Timer 2.95
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.95
 • حجم : 9 مگبایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 678

تمرکز ذهن هنگام کار و مطالعه اندروید Brain Focus Productivity Timer 2.95

برای پیشرفت گام اول برنامه ریزی است اما از همه مهم تر اجرای آن برنامه است . به عبارت دیگر هر چه قدر برنامه شما خوب باشد وقتی آن را اجرا نکنید هیچ ارزشی ندارد . یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد برای اجرای برنامه ریزی های خود با آن رو به رو هستند عدم تمرکز ذهن آنهاست یعنی هنگام مطالعه درس خود به یک باره گوشی خود را روشن می کنند و مدت زیادی را صرف شبکه های اجتماعی یا گشت و گذار در اینترنت می کنند . اگر شما هم جزء این دست از افراد هستید و واقعا می خواهید تغییری در این روند زندگی خود ایجاد کنید پس به هیچ وجه برنامه Brain Focus Productivity Timer را از دست ندهید .

این برنامه به شما کمک می کند تا کارهای خود را مطابق برنامه انجام دهید . طرز کار آن نیز بدین گونه است که شما برنامه ریزی خود را در آن وارد می کنید و پس از آن کار برنامه شروع می شود . به عنوان مثال در برنامه ریزی شما یک ساعت مطالعه نوشته شده است در طول این یک ساعت یک تایمر در صفحه گوشی شما ظاهر می شود و وای فای گوشی شما نیز خاموش می شود تا بتوانید با خیال آسوده یک ساعت مطالعه خود را انجام دهید . در پایان آن یک ساعت نیز جایزه ای به نام استراحت به شما داده می شود که مدت زمان آن نیز برای هر کار متفاوت است .

ویژگی های برنامه Brain Focus Productivity Timer :

امکان توقف و ادامه دادن کارها

غیر فعال کردن وای فای و صدا هنگام انجام یک وظیفه

امکان اضافه کردن وقت در صورت نیاز برای انجام آن کار

ارسال نوتیفیشن هنگام نزدیک شدن به شروع یا پایان یک وظیفه

وجود تم های مختلف

پشتیبانی از ۳۰ زبان زنده دنیا

این برنامه بی نظیر را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید تا گامی مهم در اجرای برنامه ریزی ها در زندگی خود برداشته باشید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Brain Focus Productivity Timer Apk Free Download