بازی اندروید Crash Club
دانلود بازی اکشن و جالب باشگاه تصادف برای اندروید Crash Club 1.3.0
5 | 1

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.3.0
  • حجم : 58 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 833

دانلود بازی اکشن و جالب باشگاه تصادف برای اندروید Crash Club 1.3.0

Crash Club : امروز ما قصد درایم یک بازی ماشینی زیبا را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم تا از یک لذت متفاوت عقب نمانید. امروزه از دست بازی هی ماشین به صورت فراوان وجود دارد که اکثر ان ها توانسته کاربران را راضی کند و اکثر ان ها نیزنتوانسته نیاز کاربران را براورده کند بازی های ماشین باید دارای قابلیت های فراوانی باشد که بتواند کاربران را راضی نگه دارد از جمله فضای زیبا و گیم پلی عالی که شاید بسیاری از بازی ها ماشین به این نکته توجه نمی کنند.

بازی Crash Club بازی است که ما امروز قصد داریم ان ار به شما معرفی کنیم این بازی که شما باید در ان یک ماشین را از جمعی از ماشین های مختلف انتخاب کنید باید به جنگ رقبا بروید این بازی دارای سلاح های مختلفی است که شما با ان ها می توانید ماشین خود را اماده کرده و به میدان بروید این بازی هیچ محدودیتی ندارد با سرعت پیش بروید امتیاز جمع کنید و از ان لذت ببرید شما در این بازی باید با کاربران انلاین زیادی در سر تا سر جهان مبارزه کنید انها منتظر شما هستند تا شما را به چالش بکشند پس خود را به ان ها ثابت کنید.

ویژگی های بازی Crash Club :

دارا بودن انواع ماشین های جنگی

بازی به صورت انلاین

کیفیت بسیار عالی بازی

لمس کنترلر بسیار عالی

اگرشما نیز به این دست از بازی های علاقه مند هستید می توانید هم اکنون این بازی به صورت رایگان را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Crash Club Apk Free Download

No races, no rules, no barriers! Drive anywhere you want, break everything and take down other drivers for points to top the leaderboard and rule the city! Massively multiplayer action with over 30 players live and real time in every city. Everything can be crashed for points and powers, with weapons and abilities available right in the middle of the action. Over 25 unique car makes and countless model varieties, with infinite paint, decal, accessory and emoji options. Manage your garage and sell old rides to make way for better vehicles. Pimp them out with upgrades and mods to define your unique style. This is Crash Club - a living, breathing world from Prettygreat to take online mobile multiplayer to new heights!