Digital Detox Challenge
دانلود برنامه ترک اعتیاد از گوشی برای اندروید Digital Detox Challenge 1.6
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 780

دانلود برنامه ترک اعتیاد از گوشی برای اندروید Digital Detox Challenge 1.6

تمام این تکنولوژی هایی که هم اکنون در اختیار انسان ها قرار داد برای هدف راحت تر کردن زندگی ما ساخته شده است اما متاسفانه چند وقتی است که نه تنها باعث بهتر شدن و ساده تر شدن زندگی ما نشده است بلکه در بسیاری از خانواده ها مشکلاتی نیز به وجود آورده است . افراد خانواده دیگر مانند گذشته با هم ارتباط ندارند و شاید حتی به ندرت در خانه خود با یکدیگر صحبت می کنند . حتی کار به جایی رسیده است که عملا برخی از افراد به این دستگاه های الکترونیکی معتاد شده اند و نمی توانند آن را از خودشان جدا کنند . برنامه ای که امروز به شما معرفی خواهیم کرد شما را به یک چالش دعوت خواهد کرد که میزان وابستگی شما به گوشی و اراده شما را برای جدا شدن از آن خواهد سنجید .

برنامه Digital Detox Challenge به شما کمک می کند تا برای مدتی در طول روز از گوشی خود جدا شوید و با افراد خانواده و دنیای بیرون ارتباط بر قرار کنید . اگر شما در طول روز اوقات زیادی را با گوشی می گذرانید و نمی توانید آن را از خود جدا کنید پس بدانید که الان وقت ترک کردن دیجیتالی شماست . پس از اینکه این برنامه را نصب کنید برنامه شما را وارد چالش هایی خواهد کرد به عنوان مثال استفاده از تلفن همراه را برای دو ساعت برای شما محدود خواهد کرد . پس از آن درجه سختی استفاده بالاتر می رود تا زمانی که کاملا وابستگی شما به گوشی از بین برود .

ویژگی های برنامه Digital Detox Challenge :

محدود کردن دسترسی به تلفن همراه در طول چالش روزانه

درجات سختی متفاوت برای افراد

به دست اوردن جوایز پس از موفقیت در هر چالش

امکان برنامه ریزی کردن برای انجام چالش ها در طول روز

برنامه ای مفید برای ترک اعتیاد استفاده از گوشی

این برنامه را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و با انجام چالش های آن تجربه ای جدید ار ارتباط با دنیای بیرون را به دست آورید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Digital Detox Challenge Apk Free Download

  • برچسب ها