بازی اندروید Dirt On Tires 2 Village
دانلود بازی افرود برای اندروید Dirt On Tires 2 Village 2.5
4.5 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.5
  • حجم : 26 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1222

دانلود بازی افرود برای اندروید Dirt On Tires 2 Village 2.5

شما هم از علاقه مندان به بازی های ماشین سواری و افرود هستید؟ بازی که امروز ما می خواهیم ان را خدمت شما معرفی کنیم نظر را جلب خواهد کرد. بازی Dirt On Tires 2 Village افرود در دهکده این بازی در سبک بازی های ماشین سواری است که شاید تا به حال از همچین بازی لذت نبرده باشید.امروزه بازی های ماشین در دسته های افرود ساخته و عرضه شده است که کاربران اندروید درباره ان ها نظر های مختلفی را دارند اکثر ان ها از بازی ها راضی هستند و اکثر ان ها نیز می گویند این دست بازی ها نتوانسته نیاز های ان ها را برطرف کند.

بازی که امروز ما ان را خدمت شما معرفی کردیم بازی است که توسط استودیو بازی سازی Andi Games ساخته و برای کابران اندروید عرضه شده است. بازی که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند شما در این بازی قابلیت استفاده از ماشین های مختلف افرود از جمله جیپ ، کامیون ، پاترول و … را دارید که شما را به چالش می کشد در بازی Dirt On Tires 2 Village مسیر های صعب العبوری در بازی وجود دارد که شما را وارد چالش کرده در این بازی شما می توانید به صورت یک نفره و یا به صورت چند نفره با دوستان خود بازی کنید.

ویژگی های بازی Dirt On Tires 2 Village :

داشتن انواع ماشین های افرود از جمله جیب ، کامیون و پاترول
گرافیک بسیار بالای بازی
امکان تک نفره و یا چند نفره بازی

اگر شما نیز به این دست بازی ها علاقه مند هستید می توانید هم اکنون این بازی را به صورت رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Dirt On Tires 2 Village Apk Free Download

Dirt On Tires 2: Village - Continuation of the cult game that won millions of people around the world. You will find even more exciting adventures of roadless terrain, exciting missions, as well as team work over the network. The new part of Dirt On Tires - area locations increased by more than 4 times! A new physics and graphics engine allows you to experience the reality of what is happening on the screen of your device. The new regime for the network supports up to 10 players at once! Tuning the new system has become more flexible than it was previously. Various damage your car on the road! In a multiplayer game supports voice chat, which does not make you bored!