دانلود Dragons of Atlantis Heirs
دانلود بازی اژدهایی از اتلانتیس برای اندروید Dragons of Atlantis Heirs 8.1.0
4.5 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 8.1.0
  • حجم : 88 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 689

دانلود بازی اژدهایی از اتلانتیس برای اندروید Dragons of Atlantis Heirs 8.1.0

ما امروز قصد داریم یک بازی متفاوت استراتژیک بهش ام کاربران عزیز معرفی کنیم این بازی که یک بازی بسیار متفاوت است توانسته در این مدت محدود پس از عرضه بازی طرفداران زیادی را برای خود کسب کند این بازی که یک بازی استراتژیک است اما تفاوت ان این است که شما با اژدها ها سر و کار دارید و باید یک ارتش قدرت مند از اژدها ساخته و قلمرو مورد نظر خود را تشکیل و یا تسخیر کنید و بر اسمان اتلانتیس حکومت کنید این بازی که Dragons of Atlantis Heirs نام دارد تا کنون توانسته با بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود در سر تا سر جهان طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند در این بازی شما به تمامی اژدها ها دسترسی دارید و می توانید با انتخاب ان ها به سمت هر یک از دشمنان خود حمله کنید و ان ها را شکست دهید در این بازی شما می توانید ساعت ها خود را سرگرم کنید و از یک بازی بسیار زیبا لذت کافی را ببرید پیشنهاد ما این است که هر چه زود تر این بازی زیبا را نصب کنید .

ویژگی های بازی Dragons of Atlantis Heirs

گیم پلی جالب و بسیار جذاب

دارا بودن سه گام برای این بازی

فضای گرافیکی بسیار عالی با حجمی بسیار مناسب

امکان چت و گفتگو با کاربرانی که با انها متحد هستید

بازی به صورت انلاین

اگر شما نیز به این دست از بازی ها علاقه مدن هستید می توانید هم اکنون این بازی را به صورت رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Dragons of Atlantis Heirs Apk Free Download

Raise and train a legendary army of Dragons as you build an epic Kingdom to rule the skies of Atlantis! Battle against millions of players online and conquer the ancient realm of Atlantis! ►►►Feed, train, and control fully animated 3D Dragons◄◄◄ ►►►Dominate the leaderboards in Head-to-Head Dragon Battles!◄◄◄ Join millions of players as you rebuild lost glories in Dragons of Atlantis: Heirs of the Dragon! The Dragons are dying and it's up to you to rebuild ruined cities, rediscover ancient wisdom, and save the Dragons of Atlantis! Join us now to experience: 3D DRAGONS IN HD ENVIRONMENTS Raise and train powerful Dragons in fully interactive environments DRAGON EVOLUTION Customize your Dragon and unleash special abilities through the ancient secrets of evolution HEAD-TO-HEAD DRAGON BATTLES Prepare for Dragon vs. Dragon combat in brand NEW battle arenas! ALLIANCES FORGED WITH OTHER PLAYERS Plan strategy in real-time with millions of players to defeat opposing forces A CAMPAIGN MAP RIPE FOR CONQUERING Re-claim Atlantis from the savage Anthropus in the mystical realm of epic quests (Dragons web players: This game does not connect to your web kingdom - it's an all-new mobile game.)