برنامه اندروید Google Authenticator
دانلود برنامه حفاظت از حسابهای گوگل Google Authenticator 4.74 اندروید
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 4.74
 • حجم : 6.56 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.3.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 970

دانلود برنامه حفاظت از حسابهای گوگل Google Authenticator 4.74 اندروید

امروزه تقریبا اکثر افرادی که گوشی هوشمند دارند به طریقی با حساب گوگل نیز مرتبط هستند . برخی ممکن است از سرویس جیمیل استفاده کنند و یا برخی دیگر از گوگل پلی برای ذخیره بازی ها اما چیزی که بین همه مشترک است این است که در صورت از دست دادن این اکانت خود دچار مشکلات زیادی می شوند . به همین دلیل خود گوگل با عرضه برنامه Google Authenticator قصد دارد تا به کاربران پر شمار خود کمک کند تا هرگز حساب کاربری خودشان را از دست ندهند .

همان طور که می دانید برنامه هایی نظیر تلگرام به تازگی قابلیت هایی را اضافه کردند که برای ورود به برنامه نیاز به شناسایی دو مرحله ای دارید که برنامه Google Authenticator نیز همین کار را برای حساب گوگل شما انجام می دهد . بدین ترتیب هنگامی که می خواهید با یک کامپیوتر وارد اکانت گوگل خود شوید بعد از اینکه مطابق معمول رمز خود را وارد کردید کدی به این برنامه ارسال می شوید و باید آن کد را نیز برای دسترسی به اکانت خود وارد کنید که البته مشابه همین کار نیز در گوشی شما هنگام لاگین کردن انجام می شود . بنابراین عملا برای استفاده از اکانت خود نیاز به دو رمز عبور خواهید داشت که باعث می شود تا سارقین دیگر نتوانند به سادگی اکانت شما را هک کنند .

ویژگی های برنامه Google Authenticator :

ساخت کدهای عبور بدون نیاز به اینترنت

کارکرد بدون مشکل با بسیاری از دستگاه های مختلف

پشتیبانی از گجت های اندرویدی

وجود تم های مختلف

حفاظت و تامین امنیت اکانت های گوگل شما

این برنامه فوق العاده را که بعد از صد ها هزار بار دانلود در گوگل پلی توانسته است تا امتیاز ۴.۴ را به دست آورد می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و برای همیشه از تامین امنیت اکانت گوگل خود مطمئن شوید و هیچ گاه اطلاعات مهمی را که در این اکانت ها ذخیره کرده اید را از دست ندهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Google Authenticator Apk Free Download