برنامه اندروید Google Gesture Search
برنامه جست و جوی حرکتی گوگل Google Gesture Search 2.1.5 اندروید
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.1.5
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1019

برنامه جست و جوی حرکتی گوگل Google Gesture Search 2.1.5 اندروید

مسلما دسترسی به بخش های مختلف در گوشی های اندرویدی نسبت به سیستم های تحت ویندوز بسیار ساده تر است . بسیاری از افراد معمولا از یک بخش از گوشی های خود بیش تر از سایر بخش ها استفاده می کنند و به همین دلیل دنبال راه حلی هستند تا به سرعت به آن قسمت از گوشی دسترسی پیدا کنند . برنامه ای که امروز به شما معرفی خواهیم کرد راه حل این موضوع است و به کمک آن می توانید فورا به بخش مد نظر گوشی خود دسترسی داشته باشید .

برنامه Google Gesture Search عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط گوگل عرضه شده است و تاکنون توانسته تا امتیاز ۴.۲ را به دست آورد .

برنامه های عرضه شده توسط گوگل ! 

برنامه جست و جوی حرکتی گوگل به شما کمک می کند تا بتوانید به سرعت به بخش های مختلفی مانند دوربین ، گالری ، موزیک و… دسترسی پیدا کنید . طرز کار این برنامه بدین گونه است که شما یک شکل را برای دسترسی به بخش مد نظر خود رسم می کنید و آن را ثبت می نمایید پس از آن برای رفتن به آن بخش کافی است تا شکل را در صفحه نمایش خود رسم کنید و به سرعت و بدون هیچ گونه معطلی برنامه یا اپلیکیشن مورد نظر برای شما باز خواهد شد . پس از اینکه مدت زمان زیادی از این برنامه استفاده کنید با آنالیز نوشته های شما کارایی برنامه نیز بسیار بهتر از قبل خواهد شد .

ویژگی های برنامه Google Gesture Search :

امکان جست و جوی حرکتی برای دسترسی به بخشی خاص از گوشی

امکان استفاده از هر شکلی به عنوان نشان از یک قسمت

بهبود کارایی پس از استفاده طولانی مدت با آنالیز تاریخچه استفاده شما از برنامه

دسترسی سریع به بخش های مختلف گوشی

این ابزار فوق العاده را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و کارهای خود را با سرعت بیشتری انجام دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Google Gesture Search Apk Free Download