دانلود برنامه مدیریت تلفن برای اندروید Google Phone 22.0.204206752
دانلود برنامه Google Phone اندروید
دانلود برنامه مدیریت تلفن برای اندروید Google Phone 22.0.204206752
4.3 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 22.0.204206752
 • حجم : 15 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 989

دانلود برنامه مدیریت تلفن برای اندروید Google Phone 22.0.204206752

بسیاری از افراد در طول روز تماس های زیادی را با دیگران بر قرار می کنند یا اینکه با انها تماس های زیادی گرفته می شود . اما خوب ممکن است برخی از این تماس ها ناخواسته باشد و باعث اذیت و آزار شما شود . در چنین حالتی بهترین راه حل استفاده از برنامه های مدیریت تماس موجود در گوشی های اندرویدی است که امروز قصد داریم تا یکی از بهترین این برنامه ها را به شما معرفی نماییم .

برنامه Phone عنوان برنامه ای از سوی گوگل برای سیستم عامل اندروید است که به شما این اجازه را می دهد تا کنترل کاملی بر روی تماس های گوشی خود داشته باشید . این برنامه با ارائه ویژگی های نظیر شناسایی تماس های اسپم ، سیستم بلاک کردن تماس و شناسایی شماره تلفن این امکان را می دهد تا حس جدیدی را در رابطه با بخش تماس گوشی خود تجربه کند . از سایر قابلیت های این برنامه می توان به مسدود سازی شماره تلفن یا گوش دادن به پیام های پیغام گیر اشاره نمود که سبب شده تا این برنامه به یک اپلیکیشن منحصر به فرد تبدیل شود .

ویژگی های برنامه Google Phone اندروید

حفاظت از شما در مقابل تماس های اسپم و کمک به شناسایی شماره تلفن های آنها برای استفاده سایر کاربران

امکان بلاک کردن یا همان مسدود سازی یک شماره تلفن برای عدم دریافت تماس از سوی آنها

امکان گوش دادن به پیغام های پیام گیر بدون نیاز به تماس گرفتن با آن

این برنامه در اندروید های مارشملو و بالاتر به خوبی اجرا خواهد شد و ممکن است در اندروید های نسخه های پایین عملکرد مناسبی نداشته باشد . اگر شما شما هم در طول روز مزاحم تلفنی دارید و می خواهید شماره خود را حفظ کنید و از شر آن مزاحم نیز خلاص شوید کافی است تا این برنامه را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و با نصب آن در گوشی اندرویدی خود از تماس های بدون مزاحم لذت ببرید .

 • تغییرات نسخه جدید Google Phone

  • Bug fixes
   😐

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Google Phone Apk Free Download

  Update the Phone app for your Android Marshmallow device* to improve your calling experience and gain control over calls with features like spam protection, caller ID and call blocking. SPAM PROTECTION See warnings about potential spam callers and report suspicious calls to help protect the community from telemarketers, fraudsters and spammers. CALLER ID Know who’s calling before you pick up, with business names now visible on the call screen along with their number. CALL BLOCKING Get the calls you want, and not the ones you don’t. You can now block numbers to prevent unwanted calls. VISUAL VOICEMAIL Check your messages without having to call voicemail - view, playback and delete them right from the Phone app. Currently available for Project Fi, T-Mobile USA, and Orange France customers. NEARBY PLACES No more switching apps or cumbersome copy and paste. Just find and call places right from the Phone search bar. *This app update is supported on Nexus, Android One and Google Play Edition devices running Android Marshmallow and above.