دانلود بازی جنگ مافیا برای اندروید Mafia War 0.2.78
Mafia War بازی
دانلود بازی جنگ مافیا برای اندروید Mafia War 0.2.78
4.5 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 0.2.78
  • حجم : 43 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1032

دانلود بازی جنگ مافیا برای اندروید Mafia War 0.2.78

یکی از بازی های جذابی که برای گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی عرضه می شود بازی مافیا است که همواره مخاطبین زیادی را به خود جلب می کند . این مخاطبین به قدری زیاد هستند که شرکت های دیگر نیز به این فکر افتاده اند تا شانس خود را در این ژانر امتحان کنند و استدیو بازی سازی YottaGames نیز با عرضه بازی جنگ های مافیا پا به این عرصه گذاشته است .

بازی Mafia War  عنوان بازی استراتژیک است که به تازگی برای گوشی های هوشمند اندرویدی عرضه شده است . در این بازی شما باید یک گروه مافیایی قدرتمند را ساخته و مدیریت کنید و با حمله به سایر گروه ها آنها را یکی پس از دیگری نابود کنید . در بازی سلاح های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید هر کدام از آنها را به ارتش خود دهید و برای شکست دادن دشمن از آنها استفاده نمایید . علاوه بر سلاح ها وسایل نقلیه متنوعی نیز در بازی وجود دارد که می توانید از هر کدام از آنها برای شکست دشمنان خود استفاده نمایید .

ویژگی های بازی Mafia War اندروید  :

امکان زوم کردن در بازی با قابلیت چرخش دوربین به صورت ۳۶۰ درجه

طراحی سلاح های مختلف جنگی مانند تفنگ و رگبار

طراحی وسایل نقلیه مختلف برای شکست دادن دشمنان

گرافیک سه بعدی

رقابتی هیجان انگیز با سایر کاربران در سر تا سر دنیا

اگر از علاقمندان بازی های سبک استراتژیک و مافیایی هستید این عنوان که هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است می تواند جذابیت های زیادی برای شما داشته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mafia War Apk Free Download

★ ★Genuine underworld strategy mobile game, play with millions of players worldwide★ ★ ☆Worldwide connection, no color, language or nationality differences and together compete to become the Godfather. ☆Clan, plunder, occupy and upheavals between gangs, intrigues, and compete for the honored seat of King of Mafias. ☆Super hardcore and ultra hectic mafia life. Struggle for power and fulfill your ‘Alpha’ dream, you’ll not be able to “stop" playing! ☆Live interactive turf war, daily battle whole year round. ★ ★Game features★ ★ ☆☆3D HD Unity game engine, ultimate gaming screen Zooming feature, 360-degrees multi-angle with well-graphic picture, providing a near real virtual reality. ☆☆Live strategy Rallying Come! Along with brothers, we'l corner our enemy and battle if words don’t work. Establish your Clan's forces and wake those potential talents. If you don’t crush them here, tomorrow they'll crush you. ☆☆One and only worldwide server, along with professional translation system capable of translating all language to one ✔Background and communication, matters not. Here, there are only brothers and loyalty. ✔Rule with brothers everywhere; Situate in the Coast, set aim for the vast East and into the world, unify the gang. ☆☆Four major features and over dozens of gangster waiting to be recruited ☆☆ ✔ Brawlers, not even the word‘human weapon'can describe their ferociousness. To them, conflicts are just general lifestyle. ✔ Shooters are capable of wielding all kinds of arms, from submachine guns, rifles to artillery and many more. ✔ Bikers, with tons of heavy locomotives which move like lightning, robbing and setting things alight. Definitely a nightmare for all gangsters! ✔ Modified Vehicle can be done from a minivan to a military Hummer. There's nothing we can't change, only what you can't imagine.