دانلود بازی math effect full
دانلود بازی مس افکت فیول برای اندروید Math Effect FULL 1.14
4.1 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.14
  • حجم : 2 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : میلاد
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1558

دانلود بازی مس افکت فیول برای اندروید Math Effect FULL 1.14

Math Effect FULL  یکی از بازی های بسیار جذاب و فوق العاده برای تقویت ذهن و مغز شما و کمک به فکر کردن می باشد . در این بازی فکری اندروید ی  شما می بایست یکی از سه حالت مختلفی را که طراحان این بازی برای شما در نظر گرفته اند را انتخاب کنید  سپس عباراتی ریاضی در دسترس شما قرار می گیرند که شما باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود در مورد درستی یا نادرستی این عبارات ریاضی نظر خود را بدهید .این بازی با صدای پس زمینه آرام و آرامش بخش شما را در جهت بهتر فکر کردن هدایت می کند و شما می توانید با آرامش بیشتری در مورد عبارات ریاضی که در اختیار شما قرار گرفته است نظر بدهید و طراحان این بازی مراحلی را کی شما باید طی بکنید را به ترتیب آسان به سخت تر مرتب سازی کرده اند و شما کاربران اندرویدی می توانید با کسب اعتماد به نفس بالا به ادامه کارتان امیدوار باشید . این بازی برای آن دسته از کاربران اندرویدی که به دنبال تقویت ذهن و مغز خود می باشند انتخابی بسیار جالب و جذاب می باشد که هیچ گاه از انتخاب خود پشیمان نمی شوند .

ویژگی های بازی math effect full اندروید :

مراحل بازی مرتب شده از آسان به سخت
ثبت آمار کامل
گرافیک و افکت های زیبا
صدای پس زمینه  ارامش بخش
پشتیبانی از گوگل پلاس

این بازی در گوگل پلی از کاربران اندرویدی امتیاز ۴.۱ از ۵.۰ را دریافت کرده است که نشان از رضایت کاربران اندرویدی از این بازی فکری و نیاز به تمرکز بالا دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Math Effect FULL Apk Free Download

IQ development game inspired by Japan efficient methodology by Ryuta Kawashima. Development could be fun! Training and solving of the math tasks against the time is a basis of mind training methodology. + Game rules Look at equation. Solve whether it is true or false. + Game modes. - Solve as much equations as you can in particular time. - Solve equations as fast as you can. - Solve equations against the time infinitely. Constant mind training is a way to prolong you life and to make grey matter stay tuned. Improve you solver mastery.