بازی My Little Pony اندروید
دانلود بازی اسب کوچک من برای اندروید My Little Pony
4.7 | 9

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 3.2.1
  • حجم : 31 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 3463

دانلود بازی اسب کوچک من برای اندروید My Little Pony

بازی My Little Pony عنوانی جذاب و گرافیکی برای سیستم عامل اندروید است که درسبک بازی های کودکانه و دخترانه می باشد که توسط استدیو مشهور بازی سازی گیم لافت در گوگل پلی عرضه شده است . شخصیت اصلی این بازی یک اسب بسیار کوچک و دوست داشتنی است که شما هدایت آن را بر عهده خواهید داشت . شما باید به این اسب کوچک کمک کنید تا کره ماه را از Pony ville که ماه را تسخیر کرده است و مانع از این شده تا نور ماه به زمین بتابد نجات دهید تا بار دیگر مردم کره زمین بتوانند ماه را در آسمان خود مشاهده کنند و به آرزویشان برسند .

در این بازی شما مدیریت دهکده را نیز بر عهده خواهید داشت و می توانید با گسترش دهکده خود اسب های بیشتری نیز داشته باشید . این داستان جالب در کنار گیم پلی و گرافیک فانتزی بی نظیر ان سبب شده تا بار دیگر با یک شاهکار از استدیو گیم لافت رو به رو شویم .

ویژگی های بازی My Little Pony :

وجود یک دایناسور کوچک در کنار ۶ اسب

گرافیک فانتزی و رنگارنگ

وجود مینی گیم های فراوان برای به دست آوردن امتیازات و جوایز در بازی

روایت بازی در محیط های جذاب و متفاوت

امکان ارتباط با دوستان خود در بازی

این بازی فوق العاده که تاکنون بیش از ۵ میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده است و امتیاز ۴.۳ را نیز به دست آورده است هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دانلود آن از یک بازی فانتزی و ماجراجویانه لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

My Little Pony Apk Free Download

Saddle up for adventure with Twilight Sparkle & friends! After being locked away in the moon for centuries, Nightmare Moon is set free and spreading night across Ponyville! Only Twilight Sparkle and her friends can free Ponyville from her grasp and bring light and friendship back to the land. Help them rebuild the town and reach their dreams in exciting quests! * Your favorite ponies are here: Rainbow Dash, Fluttershy, Applejack and more! * Make your Ponyville the most magical place in Equestria and explore Sweet Apple Acres and Canterlot. * Play fun mini-games with your ponies: Ball Bounce, Apple-Picking, Magic Wings, Telescope, Crystal Mine and Equestria Girls Dance game! * Enjoy official TV show voice talents featured in the game!