Notes by BlackBerry
دانلود برنامه یادداشت بلک بری اندروید Notes by BlackBerry 1.6.0.14726
3.5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6.0.14726
 • حجم : 4 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 736

دانلود برنامه یادداشت بلک بری اندروید Notes by BlackBerry 1.6.0.14726

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا گوشی های موبایل و تبلتها در بسیاری از کارهای ما حضور دارند و انجام کارها بدون این دستگاه ها شاید غیر ممکن باشد . اما یکی از بخش هایی که کم کم تکنولوژی وارد آن می شود بحث یادداشت برداری است به طوری که گوشی های موبایل به آرامی در حال جایگزین شدن به جای دفترچه های یادداشت هستند که باید در این مورد خوش حال نیز بود چرا که مزایایی که این گوشی ها دارند بسیار به صرفه تر از کاغذ های معمولی است و این موضوع تنها در جنبه اقتصادی نیست بلکه در کمک به حفظ محیط زیست نیز بسیار موثر است .

برنامه Notes by BlackBerry عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا یادداشت های خود را در این گوشی ها ذخیره کنید . بدین ترتیب در هنگام کلاس درس در دانشگاه یا انجام یک جلسه کاری مهم نیازی به آوردن کاغذ و قلم نخواهید داشت بلکه به کمک گوشی خود می توانید مطالب را به سرعت یادداشت نمایید . شاید از خود موضوع یادداشت برداری این برنامه جالب تر مسئله پیدا کردن یادداشت هاست به طوری که به سرعت می توانید در بین یادداشت های خود جست و جو انجام دهید و مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید که چنین قابلیتی مطمئنا در کاغذهای معمولی هرگز نخواهد بود .

ویژگی های برنامه Notes by BlackBerry :

ثبت یادداشت در کلاس درس یا قرار ملاقات

جست و جوی سریع و ساده میان یادداشتهای نوشته شده

همگام سازی شده با Microsoft Exchange ActiveSync 14.1

پشتیبانی از سرویس های ایمیل مشهور

دیگر نگران تمام شدن دفترچه یادداشت یا دفتر خود نباشید چرا که به کمک برنامه بلک بری می توانید تا هر مقداری که می خواهید یادداشت در گوشی خود ثبت کنید و لذت ببرید . این برنامه هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Notes by BlackBerry Apk Free Download