دانلود Oddworld اندروید
دانلود بازی Oddworld New ‘n’ Tasty برای اندروید
4 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0
  • حجم : 33 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید
  • ارسال شده توسط : mukhtar
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1864

دانلود بازی Oddworld New ‘n’ Tasty برای اندروید

عجیب و غریب! این جمله ای است که می توان برای این بازی به کار برد. همچون نام خود شما را به دنیایی عجیب می برد. Oddworld: New ‘n’ Tasty بازی فوق العاده ای است که نظیر آن کمتر پیدا می شود. این بازی ساخت استودیو بازی سازی Oddworld Inhabitants Inc  است که برای پلتفرم اندروید توسعه داده شده و بر روی فروشگاه گوگل پلی قرار داده شده است.

ویژگی های بازی Oddworld اندروید :

این بازی اکشن ماجراجویی از بازی هایی است که بازی های زامبی محور را در ذهن بازی کنندگان تداعی می کند. داستان این بازی حول و حوش شخصیتی به نام Abe می چرخد.  موجودی زشت با چشم های بزرگ و زرد. Abe داستان ما در سیاره ی مودوکان اسیر است و در آن جا به عنوان کارگر در قسمت بسته بدی سبزیجات کار می کند.

کسانی که Abe برای آن ها کار می کند در منقرض کردن گونه های جانوری تخصص دارند. او متوجه می شود با منقرض شدن تمام گونه های جانوری دیگر گونه ای بر روی سیاره باقی  نمی ماند و تنها گونه ای که هست او و هم نوعانش است که قربانی بعدی هستند. به خاطر همین تصمیم می گسرد از آن کارخانه فرار کند و تا جایی که می تواند دوستانش را هم همراه خود نجات دهد.

شما در این بازی کنترل شخصیت اصلی بازی را بر عهده دارید که باید به او در فرار از کارخانه  این سیاره کمک کنید. در این بازی معماها و دشمنان متعددی سر راه شما قرار می گیرند که باید آن ها را از پیش رو بردارید. این بازی بسیار خلاقانه و جذاب طراحی شده است. این بازی بسیار سرگر کننده است و اگر به دنبال بازی برای سرگرمی و همینطور خلاقانه می گردید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

همانطور که در ابتدا گفتیم، این بازی بسیار عجیب و غریب است.! تعداد کمی بازی هستند که بتوانند امتیاز کامل را از آن خود کنند. یکی از این بازی ها Oddworld: New ‘n’ Tasty  است که توانسته امتیاز ۵ از ۵ را از آن خود کند. خارق العاده است. چنین امتیازی برای بازی در این سبک بی سابقه است. توصیه می کنیم انجام این عنوان بی نظیر را از دستت ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Oddworld: New ‘n’ Tasty Apk Free Download