دانلود بازی دفتر تلاش برای اندروید The Office Quest
بازی Office Quest اندروید
دانلود بازی دفتر تلاش برای اندروید The Office Quest
4 | 1

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 3.00140
  • حجم : 29 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1271

دانلود بازی دفتر تلاش برای اندروید The Office Quest

کارمندان هر اداره ای باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا بتوانند صندلی خود را در اداره حفظ نمایند . بازی کودکانه The Office Quest عنوان یک بازی برای گوشی های اندرویدی است که با بهره گیری از همین ایده توانسته تا عنوانی جذاب را راهی بازار کند . در این بازی شما نقش یک کارمند بینوا را بر عهده خواهید داشت که می خواهد به هر قیمتی که شده است در جایگاه خود باقی بماند و باید برای این کار با معماها و پازل های مختلفی رو به رو شود .

این بازی که در سبک point & click عرضه شده است به لطف استفاده از شخصیت های جذاب و خنده دار خیلی زود شما را مشغول خود خواهد کرد به گونه ای که مطمئنا پس از مدتی نمی توانید از این بازی دل بکنید . در طول بازی با شخصیت هایی مثل یک رئیس بدذات یا یک کارمند حسود و بسیاری دیگر رو به رو خواهید شد که فرقی نمی کند آن شخصیت را دوست دارید یا اینکه از او بدتان می آید بلکه تنها فکر شما باید این باشد که او را به هر نحوی که شده فریب داده تا بتوانید از این اداره خود فرار کنید .

ویژگی های بازی The Office Quest :

سبکی جذاب و منحصر به فرد

گرافیک دوست داشتنی

وجود شخصیت های جذاب و خنده دار

این بازی ماجراجویی اندروید که تاکنون توانسته تا امتیاز ۴.۳ را به دست آورد هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دانلود آن از یک عنوان جذاب در گوشی های خود لذت ببرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Office Quest Apk Free Download

The Office Quest is a point & click adventure for all you people who just cannot stay in the office any longer! Solve challenging puzzles and riddles Surprisingly handy objects + your beautiful sharp mind = a clear path towards freedom! Look for the red light and use everything you’ve got to make your way out of the grey abyss called the office… Discover sweet hints Feeling stuck? Need a good laugh? Loads of delightful hints await to make your experience even better! Meet hilarious characters Be it your grumpy boss or annoying co-worker, it’s the people that make the office (as unbearable as it is). Trick them into letting you slip away! So who feels like sneaking out early??