بازی اندروید One Day in London
بازی ماجراجویی و فکری یک روز در لندن One Day in London 2.1.1.7 اندروید
4.2 | 5

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.1.1.7
  • حجم : 25 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 532

بازی ماجراجویی و فکری یک روز در لندن One Day in London 2.1.1.7 اندروید

One Day in London یک روز در لندن اسم یک بازی متفاوت فکری و عالی از سبک بازی های ماجراجویی و فکری است که شما را ساعت ها به چالش کشیده و سرگرم می کند این بازی که در کشور لندن انجام می شود شما را به تاریخ برده و وارد یک ماجرای عجیب قریب می کند.

داستان این بازی One Day in London از یک دعوت نامه شروع می شود که معلوم می شود یک دسیسه بوده و شما در نقش یک قرمان از این نقشه با خبر می شوید شما در این بازی باید به سفر های گوناگون بروید که شما را به چالش های بسیار زیادی می کشد و در این مسیر شما با شیاطین رو به رو خواهید شد و تنها کار شما این است که با حل معما ها و پازل های مختلف به مسیر خود ادامه بدهید ونقشه شوم دشمنان خود را از بین ببرید شاید رد ایئل اینبازی بسیار ساده بیای اما با جلو رفتین مراحل شما بی این پی خواهید برد که بازی ان گونه که می گویند هم ساده نیست و شما به چالش بزرگی شکیده خواهید شد.

 ویژگی های بازی One Day in London :

گرافیک بسیار بالای بازی

محیط عالی بازی

صدا گذاری بسیار جذاب

رویارویی با شخصیت های دوست داشتنی

گیم پلی عالی

اگر شما نیز به این سبک بازی ها علاقه مند هستید میتوانید هم اکنون این بازی را به صورت رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و نهایت لذت را از یک بازی معمایی فکری را ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

One Day in London Apk Free Download

The main characteristic of a visual novel game is achieving immersion by giving the player the ability to influence the story through choices. In an interactive novel One Day In London you will solve puzzles, carry out special tasks and even perform magical rituals. The plot: The story is set in the 19th century England during Queen Victoria’s reign. Our main hero is a bored descendant of an aristocratic family who is fascinated by the occult. He becomes an initiate of a secret society by way of a friend’s invitation – and unexpectedly finds that legends are real. He faces the frightening underworld and becomes an unwilling participant in a series of weird events, sudden deaths, and underhanded machinations among humans, demons, and mystical creatures. Of course, a story can’t be complete without a mysterious lady whose past is shrouded in darkness… What outcome awaits our hero? Only time knows… Time and the player’s choice. Main features: Engaging nonlinear narrative – dozens of possible branching storylines and several unique endings! Interactive gameplay, mini-games, quests. Memorable and well-written characters, elaborate world. Luxurious graphics, cutting-edge effects, high-quality animation of cut-scenes. Atmospheric soundtrack. The story continues! New episodes released regularly. Disclaimer: The administration is not responsible for accidental summoning of any supernatural creature during the game.