بازی Online Soccer Manager OSM اندروید
بازی مربیگری فوتبال اندروید Online Soccer Manager OSM 3.4.08
3.6 | 5

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 3.4.08
  • حجم : 53 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.1
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1978

بازی مربیگری فوتبال اندروید Online Soccer Manager OSM 3.4.08

مربی گری یکی از جذاب ترین بخش های بازی فوتبال است و حتی بسیاری از افراد مربیگری را به بازی کردن فوتبال نیز ترجیح می دهند . آیا شما هم دوست دارید که مربی تیم مورد علاقه خود باشید ؟ بازی Online Soccer Manager این شانس را به شما خواهد داد تا در صندلی سرمربی گری تیم مورد علاقه خود بنشینید و آن را هدایت کنید . پس از اینکه باشگاه خود را در این بازی انتخاب کردید همه چیز را از تاکنیک گرفته تا نفرات و نقل و انتقالات را می توانید کنترل کنید . البته علاوه بر مربیگری تیم بخش های دیگری نظیر در امد زایی باشگاه ، هزینه ها و مخارج استادیوم نیز در دستان شما قرار دارد که در صورت مدیریت صحیح می توانید خیلی زود استادیوم خود را بزرگتر کنید تا محبوبیت شما نیز افزایش یابد .

بعد از تمام این کار ها شما وارد مسابقات می شوید و باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید تا نتایجی خوبی کسب کنید و آن را ادامه نیز بدهید . البته توجه داشته باشید که پس از پایان هر فصل می توانید باشگاه خود را عوض کنید و به تیم دیگری بروید البته اگر تا آن موقع اخراج نشده باشید ! قبل از نصب بازی از شما مجوز هایی درباره ارسال و دریافت پیامک خواسته می شود که نگران این موضوع نباشید چرا که تنها برای خرید های درون برنامه ای کاربرد دارد و در صورتی که خریدی انجام ندهید هیچ گونه پیامی ارسال یا دریافت نمی شود .

ویژگی های بازی Online Soccer Manager OSM :

ارائه تجربه ای بی نظیر از مربیگری تیم مورد علاقه خود

کنترل کامل تیم از بازیکنان و تمرینات تا نقل و انتقالات و استادیوم

امکان مسابقه دادن با دوستان خود

امکان تعویض تیم در پایان هر فصل

لایسنس شدن بسیاری از باشگاه ها توسط بازی

این بازی فوق العاده را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از مربی گری تیم مورد علاقه خود لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Online Soccer Manage OSM Apk Free Download