Powerful System Monitor اندروید
دانلود برنامه نمایش مصرف منابع اندروید Powerful System Monitor 6.5.0
4.7 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 6.5.0
 • حجم : 2 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.3
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1275

دانلود برنامه نمایش مصرف منابع اندروید Powerful System Monitor 6.5.0

اگر بخواهید گوشی خود را همیشه در بهترین وضعیت نگه دارید باید دائم وضعیت آن را رصد کنید . برنامه های زیادی برای مانیتور کردن وضعیت گوشی منتشر شده است که امروز قصد داریم یکی از قدرتمندترین و در عین حال زیباترین آنها را به شما معرفی کنیم .
Powerful System Monitor عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که وضعیت CPU ، باتری و رم دستگاه شما را به طور دائم مانیتور و بررسی می کند . با ویجت های متنوعی که این برنامه برای شما مهیا کرده است می توانید در هنگام باز کردن قفل گوشی و در صفحه اصلی آن وضعیت گوشی خود را مشاهده کنید .

البته بررسی تنها کار این برنامه نیست بلکه این برنامه به شما کمک می کند تا در صورت وجود مشکلی در گوشی خود به سرعت آن را رفع کنید . به همین منظور امکاناتی مانند افزایش دهنده رام و ذخیره کننده باتری نیز در آن گنجانده شده است تا نیازی به برنامه دیگر پیدا نکنید . اما شاید در بین تمام ویژگی های این برنامه بتوان نمایش سابقه وضعیت گوشی را مهم ترین آن دانست . با نمایش سابقه میزان استفاده از CPU و رم می توانید برنامه های مخرب را شناسایی کنید و با پاک کردن آنها گوشی خود را به مراتب سریع تر و قدرتمند تر کنید .

ویژگی های برنامه Powerful System Monitor

بررسی دما و فرکانس CPU دستگاه شما به طور لحظه ای و نمایش سابقه آن به صورت نمودار
پاک کردن موارد اضافی از گوشی برای آزاد کردن حافظه
پاک کردن رام دستگاه و بالاتر بردن سرعت آن
نمایش وضعیت باتری و برنامه های پر مصرف
افزایش طول عمر باتری با غیر فعال کردن برنامه های اضافی
بررسی سابقه فعالیت های CPU و آنالیز آن برای بهبود استفاده از گوشی
برنامه Powerful System Monitor در عین قدرتمند بودن همان طور که گفته شد به طور زیبایی نیز طراحی شده است و به دلیل وجود بیش از ۱۱ تم مختلف می توان گفت که اکثر سلیقه ها را پوشش می دهد . با دانلود این برنامه از وب سایت ۱۰۰۱ دانلود می توانید بررسی وضعیت CPU ، باتری ، پاک کننده رام و… را یک جا و در یک برنامه داشته باشید و لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Powerful System Monitor Apk Free Download